Přátelské utkání 23. července 2022 10:00
Spartak Hluk 2:2 1.FC Slovácko U18
TJ Spartak Hluk - 1. FC Slovácko U18 2:2

V sobotu 23.7.2022 v 10.00 hodin za úmorného vedra hrála jednička Hluku přípravný zápas s U18 1:FC Slovácko. Tak jako vždy scházeli někteří hráči, mužstvo do prvního poločasu nastoupilo bez náhradníka. Na lavce byl pouze brankář Gašek. Od začátku se mladíci dobře pohybovali, bylo vidět, že jsou to dobří vybraní hráči s kvalitním tréninkem. Byli rychlejší, kombinačně lepší, branku však dali až ve 30. minutě 0:1. My jsme si žádnou šanci nevytvořili. Do druhého poločasu nastoupili David Zlínský a Sabo, možná hosté polevili, byl to zcela vyrovnaný zápas, někdy jsme byli i lepší. Nejlepším hráčem na hřišti byl Roman Sopůšek, který také vyrovnal v 60.minutě po rychlé akci Martiše Romana a Saba. 1:1. Hosté se zase více vzchopili, ale brnku na 1:2 vstřelili šťastně v 75. minutě. Bylo úžasné vedro, kluci toho měli jak se říká "plné zuby" a nám také pomohla k vyrovnání chyby obranu mladíků. Kdy jiný by vyrovnal na 2:2 v 87. minutě než Roman Sopůšek. Byla to kvalitní příprava pro oba celky. Sestava: Pěgřim, Řiháček, Horák, Lipoti, Skovajsík, Blaha, Škorec, Sopůšek, Martiš Roman,Simoník, Vozár.