Zápasy
2 - Pohárové utkání 31. července 2022 17:30
SK Jaroslavice 1:6 Spartak Hluk
SK Jaroslavice - TJ Spartak Hluk 1:6

V neděli 31.7.2022 zajíždělo hlucké áčko do Jaroslavic u Zlína, ke svému prvnímu zápasu v poháru. Od začátku bylo jasné, že naše mužstvo hraje o třídu výše. Už ve 3. minutě poslal Zlínský krásnou uličkou dopředu Řiháčka, který otevřel skóre. 0:1. Když ve 12. minutě domácí obrana udělala chybu a našla dobře postaveného Šimoníka, který pěkným angličanem zvýšil na 0:2. Ve 24. minutě se domácí dostali po druhé k naší brance. Zahrávali trestný kop z pravé strany a nehlídaný Páníček snížil na 1:2. Ve 30. minutě našel Zlínský dobře postaveného Řiháčka, který z voleje zvýšil na 1:3. I nadále jsme si udržovali převahu, v šanci byli Zlínský i Šimoník, ale domácí brankář jim radost překazil. Do druhého poločasu jsme nastoupili opět dobře. V 52. minutě využil Zlínský nedorozumění domácí obrany a nebyl pro něho problém dostat míč do sítě. 1:4. Domácí se jen zřídka snažili dostat k naší brance, my jsme dobře kombinovali, ale šance jsme nedávali. V 62. minutě pronikl po pěkné přihrávce do pokutového území Kročil, byl sražen brankářem a byl z toho pokutový kop. K tomu se postavil matador Sopůšek a nedal brankáři šanci. 1:5. Potom se už zápas jen dohrával. Ještě v prvním poločase vystřídal Pančík, lehce zraněného Kuklu, v 60. minutě potom střídal Bílek Řiháčka. Vše završil Roman Sopůšek v 90. minutě, kdy šel do souboje s brankářem a obráncem na hranici pokutového území a tento souboj vyhrál. Dopravit míč so sítě už nebyl pro něho problém. 1:6. Sestava: Pěgřim, Skovajsík, Horák, Lipoti, Kročil, Řiháček, Škorec, Sopůšek, Kukla, Šimoník, Zlínský

I dvojka nastoupila v neděli 31.7.2022 do druhého kola poháru okresu. Opět těžký soupeř, loňský účastník I.B. třídy Jankovice, které se spojily s Traplicemi. Dvojka znovu dokázala vysoko zvítězit, vyznamenali se hlavně střelci branek. v 16. minutě to byl Zalubil Martin, V 30. minutě Ondra Machala, v 50. minutě opět Martin Zalubil a v 55. minutě opět Ondra Machala. Je vidět, že když je mužstvo dobře vedeno, hráči k tomu přistoupí zodpovědně, přijdou i výsledky. Je však třeba vyzdvihnout pomoc Martina Zalubila a Ondry Machaly, kteří mužstvo drží svými výkony i psychicky.