Zápasy
2. kolo - Mistrovské utkání 13. srpna 2022 17:00
Spartak Hluk 2:0 FK Kunovice
TJ Spartak Hluk - FK Kunovice 2:0

V Hluku jsou tento týden hody, fotbalová sobota 13.8.2022 pak patřila fotbalovému derby. Do Hluku přijely Kunovice. Od začátku se hrál opatrný fotbal, málo jsme kombinovali, protože Kunovjané dobře naše hráče obsazovali a nákopy se nám nedařily. Přesto jsme mohli vyhrávat, protože dvě tutovky jsme neproměnili. Přišla až 28. minuta, kdy se po rohu trefil z pravé strany Sopůšek.1:0. Velmi dobře unikal po pravé straně Bartošek, škoda jeho centrů. Někdy mohl zkusit i zakončit sám. Druhý poločas se nám podařil. V 48. minutě přihrál Zlínský neobsazenému Kuklovi a bylo to 2:0. Kunovjané chtěli s utkáním něco udělat, hnali se dopředu, ale zapomněli i na zadní vrátka. Nic si vlastně za celý zápas nevytvořili, snažili se jen nakopávat do našeho pokutového území. My jsme si vytvořili někdy i vyložené šance, ale štěstí a střelecká potence nebyla dnes na naší straně. Jinak by skóre bylo vyšší. Jak zhodnotit zápas? Byla zde řada velmi slibných šancí, je třeba je proměňovat, protože přijdou i složitější zápasy. Podali jsme však zodpovědný výkon, věřím, že tomu bude tak i nadále. Sestava: Pěgřim, Hladiš, Horák, Lipoti, Skovajsík, Bartošek, Kukla (Martiš Roman), Sopůšek, Šimoník, Škorec, Zlínský (Zalubil) V pátek vyhrála dvojka v Kostelanech 7:1. Branky: Martiš Roman 3x, Blaha 2x, Kryl a Zalubil