4. kolo - Mistrovské utkání 27. srpna 2022 16:30
FK Mladcová 1:4 Spartak Hluk
TJ Mladcová-TJ Spartak Hluk 1:4

V sobotu 27.8.2022 zajíždělo áčko do Mladcové. Žádný soupeř v soutěži není lehký, zvláště když hraje doma. To potvrdila hned 1. minuta, kdy odražený míč z našeho pokutového území napálil Dvořáček do šibenice Pěgřimovy branky. 1:0. My jsme odpověděli hned ve 3. minutě, kdy se k tyči z hranice pokutového území trefil Kukla. 1:1 Potom jsme kontrolovali hru, vytvořili jsme si nějaké šance, ale domácí brankář Liška chytal velmi dobře. To šlo říci o první polovině prvního poločasu. Potom jsme nakopávali míče dopředu, ale ty staly kořistí domácí obrany, nebo většinou byly hodně nepřesné. V 35. minutě byli domácí blízko k brance, když se z 35metrů trefil do Pěgříma Dvořáček, který míč vyrazil před sebe, naštěstí obránci odvrátili. To byla druhá a poslední šance domácích ke vstřelení branky. Obrana pracovala spolu s Pěgřímem velmi zodpovědně. V našem útoku nejvíce zlobil Bartošek, který dobře unikal, dobře centroval, ale nikdy tam nebyl v dobrém postavení nikdo z našich hráčů. Druhý poločas začal podobně. My jsme byli fotbalovější, domácí byli hodně důrazní, chtěli se zápasem něco udělat, ale moc se jim to nedařilo. V 55. minutě vykopl Pěgřim míč, který došel až na velké vápno domácího mužstva, tady si obránci nerozuměli s brankářem, čehož využil Bartošek a bylo to 1:2. Nadále jsme si vytvářeli, na rozdíl od domácích šance, ale neproměňovali jsme. Mohli jsme rozhodnout dříve, museli jsme čekat až do 90. minuty. To dostal napravo míč Sopůšek, udělal s obránců sochy, dostal se do pokutového území, dobře se podíval a bylo to 1:3. Domácí chtěli korigovat, ale znovu v 92. minutě dostal Sopůšek míč do do volného prostoru, šel sám na brankáře, sledoval ho David Zlínský, kterému Roman nezištně přihrál a konečný stav 1:4 byl na světě. Sestava: Pěgřim, Škorec, Uhlíř, Lipoti, Skovajsík, Řiháček (Martiš Roman), Šimoník, Kukla, Bartošek (Zlínský), Chodura, Sopůšek.

V sobotu hrál také dorost v Uherském Ostrohu a vyhrál 6:0. Branky: Koníček 2x, Zlínský Alfonso, Matejka, Omelka. V neděli dvojka porazila Častkov 3:0. Branky: Zlínský, Blaha, Martiš Roman. Jedna zajímavost pro historii hluckého fotbalu. David Zlínský nastoupil ve všech zápasech av každém vstřelil jednu branku.