9. kolo - Mistrovské utkání 1. října 2022 15:00
Spartak Hluk 8:0 FC Koryčany
TJ Spartak Hluk - FC Koryčany 8:0

V sobotu 1.10.2022 přijelo do Hluku poslední mužstvo tabulky, z Koryčan.

Od začátku bylo jasné, že budou hrát obranu. Přijeli navíc bez svého nejlepšího střelce Gejdoše, což jim na sebevědomí nepřidalo. Už v 10. minutě unikl Chodura, před brankou našel volného Martina Zalubila a stav se změnil. 1:0. Hosté dále hráli v obranném bloku, několik našich rohů po sobě stav nezměnil. Hosté se do útoku nehrnuli, takže Pěgřim byl prakticky bez práce. Přišla však 38. minuta a na Bartoškův centr si naběhl Chodura a nezadržitelně skóroval.2:0. Uběhly 3. minuty a po centru opět Bartoška hlavou dal gól Kukla. 3:0. Po poločase hned ve 49. minutě Martin Zalubil hlavou po rohu zvýšil na 4:0. Bylo rozhodnuté! Hosté se sice snažili, ale to nestačilo. Když se nádherně trefil v 56. minutě Sopůšek, tak z toho byla rukavice.5:0. Další nádherná střela od tyče do branky, jejímž autorem byl Sopůšek měnila stav na 6:0. Potom došlo k hromadnému střídání, kdy postupně přišli Martiš, Zlínský. Hladiš, Řiháček a po akci kámen nůžky papír přišel Přecechtěl. Černý kůň zůstal na Kročilovi. V 74. minutě unikl Martiš Roman a dal svůj první gól v hluckém áčku 7:0. Skóre uzavřel dorostenec David Zlínský.8:0. Nyní si budou muset v Hluku počkat na fotbal až do 28.10.2022, protože Sopůšek a Aleš Zlínský jedou s reprezentací Zlínského kraje na kvalifikaci ME amatérů do Belfastu. Sestava: Pěgřim, Škorec (Hladiš, Uhlíř, Lipoti, Skovajsík, Bartošek, Kukla (Řiháček)), Chodura (Martiš), Šimoník ( Přecechtěl, Sopůšek, Zalubil (Zlínský).

Ve středu 28.9.2022 vyhrála dvojka doma se Stříbrnicema-Boršicema 4:1. Branky: Zalubil 3x, Kryl. Dorost prohrál v Dolním Němčí 1:0. V sobotu 1.10.2022 vyhráli starší žáci ve Zlechově- Osvětimanech 7:0. Branky: Hnilička 2x, Stašek 2x, Zlínská, Novák, Boček Marián. Mladší vyhráli 11:2. Branky: Bacter3x, Skuček 3x, Obal 2x, Havlík, ZemekDinčič. Dorost v předzápase jedničky porazil Morkovice 3:2. Branky: Zlínský, Křiváček, Omelka.