Zápasy
11. kolo - Mistrovské utkání 23. října 2022 14:30
Bylnice 0:4 Spartak Hluk
FK Bylnice-TJ Spartak Hluk 0:4

Dne 23.10.2022 byli hráči našeho áčka hosty v Bylnici. Postavení v tabulce hovořilo ve prospěch našich barev. Od začátku bylo jasné, kdo je fotbalovější. Domácí se soustředili na bránění, na odkopávání míčů od vlastní branky na své hráče na špici útoku. Tato taktika byla však příliš průhledná a naši hráči si s tím lehce poradili. Možná 12 rohů jsme v 1. poločase kopali, měli řadu šancí, největší v 35. minutě, kdy Bartošek centroval na malé vápno, ale nikdo z našich tento balon nedokázal dostat do sítě. Domácí Pěgříma v brance vůbec neohrozili. Druhý poločas byl kopií toho prvního jen do první branky. V 54. minutě se vydal do útoku Skovajsík, přihrál ve vápně Bartoškovi a ten si našel místo do sítě. 0:1. Když v 66. minutě kopal roh Kukla a domácí hráč si dal vlastní branku, nebylo se dál o něčem bavit.0:2 Zcela jsme ovládli hru a domácí mohou být rádi, že konečný výsledek je pro ně milosrdný. Vytvořili jsme si řadu šancí, jednou jsme šli dokonce 4:1, ale gól jsme z této šance nedali. V 70. minutě však Chodura, obešel kličkam celou šestnáctku, až si našel prostor a nedal domácímu brankáři šanci.0:3. V 80. minutě pak zůstal po centru zleva sám před brankou David Zlínský a pečetil tímto vítězství 0:4. Bylo vidět, že domácí jsou tak na tom, jak ukazuje tabulka. Pěgřim v brance byl skoro bez práce. Teď už jenom dokázat svoji formu v sobotu 29.10.2022 v utkání s Nivnicí a tím zakončit úspěšně podzimní sezónu. Sestava: Pěgřim, Hladiš (Kročil), Uhlíř, Lipoti, Skovajsík, Šimoník -zraněn-(Řiháček), Choodura (Přecechtěl), Sopůšek, Kukla, Bartošek (Martiš), Zalubil (Zlínský)

Dvojka hrála nešťastný zápas v Drslavicích, kde podlehla 1:4. Na tento zápas bude chtít určitě zapomenout Adam gašek, brankář. Utkání řídil velmi slabý rozhodčí, který za běžný faul  vyloučil Martina Blahu a následně za zbytečná slova Minaříka. Branku dal Matejka.

Dorost vyhrál v NIvnici-Bánově 5:1. Branky: Zlínský, Omelka, Škorec, Koníček, Matejka. Starší žáci vyhráli sBUchlovicemi 10:0. Branky: Hájek 4x, Boček David, Kurtin, Hnilička, Málek, NOvák, Dohnal.  Mladší vyhráli 8:0. Branky: Skuček 2x, Dinčič 2x, Bacter, Obal, Chupík, Minařík.