Zápasy
Přátelské utkání 10. února 2023 18:30
Jiskra Staré Město 2:3 Spartak Hluk
Jiskra Staré Město-TJ Spartak Hluk 2:3

V pátek 10.2.2023 v 18.30h hrálo naše mužstvo další přípravný zápas ve Starém Městě proti domácímu týmu, který vede jasně I.B. třídu skupinu C.

Od začátku jsme hráli aktivně a donutili jsme domácí k chybám v obraně. Jednu využil už ve 4. minutě Chodura, který nás poslal do vedení 1:0. I nadále jsme byli aktivnější, domácí často chybovali, ale my jsme i ty nejvyloženější šance buď spálili nebo nás vychytal domácí brankář. Kdyby to v 25. minutě bylo 4-5: 0 nebylo by se čemu divit. Právě v této minutě jsme pro změnu zaváhali v obranné činnosti my a Brázdil srovnal na 1:1. Tak skončil i první poločas. My jsme vystřídali Uhlíře Zdenou Horákem a Bartoška Romanem Martišem. Ani ve druhé části se obraz hry nezměnil. Domácí se však více osmělovali k protiútokům. V 65. minutě se dostal do pokutového území Sopůšek, posílal míč na branku a na brankové čáře míč dorazil Martiš.1:2. V 75. minutě se dostal za naši obranu Petek a srovnal na 2:2. Dále jsme spalovali šance a už se zdálo, že utkání skončí remízou, když v 80. minutě Zelinka poslal míč do sítě po centru z pravé strany. 2:3. Celkově lze říci, že jsme vyhráli zaslouženě, i když díky spáleným šancím, jen těsně. V mistrovských zápasech by se nám toto spalování šancí nemuselo vyplatit. Tady bychom mohli být efektivnější. Sestava: Pěgřim, Škorec, Uhlíř, Lipoti, Skovajsík, Zelinka, Chodura, Sopůšek, Kukla, Bartošek, Zlínský.