Přátelské utkání 11. března 2023 10:00
Spartak Hluk 4:0 SK Agro Vnorovy
TJ Spartak Hluk - SK Agro Vnorovy 4:0

V sobotu 11.3.2023 hrálo hlucké áčko přátelák na trávě ve Veselí nad Morovou s mužstvem Vnorov, které hraje I.A třídu Jihomoravského kraje. Jak už jsem předeslal v minulých komentářích, tak hřiště ve Veselí je menší a hra je zde velmi náročná. Když k tomu přidáte dobrého soupeře, tak je z toho velmi dobrá příprava. Už v 8. minutě dostal Zelinka balon za obranu Vnorov, byl ale faulován v pokutovém území a penáltu Sopůšek proměnil ve vedoucí naši branku. 1:0.Hrálo se hodně ve středu hřiště, kombinací se mužstva před branky většinou nedostala. Až v 28. minutě, to byl opět Adam Zelinka, který opět prchl obraně Vnorov a vstřelil druhou naši branku.2:0. Hosté se v závěru, díky třem rohům po sobě, dostali do šancí, ale obrana čisté konto ubránila. Začátek druhého poločasu patřil mužstvu Vnorov. Byli komkatnějším celkem, my jsme se nemohli dostat do hry. Ke změně došlo v poločase na postu levého obránce, kde Škorce vystřídal Hladiš. V 60. minutě odešli Pěgřim, Šimoník a Bartošek, přišli Gašek, Zlínský a Martiš. V další části hry jsme si vytvořili šance, ale nebyli jsme schopni dotlačit míč za Motyčkova záda i těch vyloženě jistých šancí. I hosté se pokoušeli překonat Gaška v naší brance, ale ani oni neuspěli. V 78. minutě se dostal po obléhání vnorovského mužstva Kukla a křížnou střelou vstřelil třetí branku.3:0. V samém závěru se po chybě obrany se dostal k míči Sopůšek a vstřelil svou druhou branku v zápase.4:0. Nejlepší naši hráči: Zelinka a Sopůšek. Sestava: Pěgřim, Horák, Lipoti, Uhlíř, Škorec, Zelinka, Sopůšek, Šimoník, Kukla, bartošek, Chodura.