17. kolo - Mistrovské utkání 7. dubna 2023 15:30
Spartak Hluk 4:1 FK Mladcová
TJ Spartak Hluk- FK Mladcová 4:1

Na Veliký pátek, svátek křesťanů se hrál zápas I.A. třídy Zlínského kraje ve kterém Spartak Hluk hostil soupeře z předměstí Zlína, Mladcové.

Od začátku se hrál svižný fotbal. Hosté působili sympaticky, protože nehráli žádného zanďoura. Na domácí však nestačili. V 8. minutě unikl po křídle Zelinka a jeho přihrávku před branku zužitkoval Chodura a bylo to 1:0. Domácí se z náskoku netěšili dlouho, protože za šestnáctkou napřáhl Čihánek a nedal Pěgřimovi šanci. Byla to krásná střela pod břevno. 1:1. Ve 23 minutě nikl Zelinka, byl však v pokutovém území faulován a byla z toho penálta, kterou proměnil Sopůšek 2:1. Měli jsem hodně šancí, ale brankář Liška, ještě dorostenec, řadu šancí vychytal. Přišla však 36. minuta a rychlík Bartošek se dostal přec Lišku a ten kapituloval 3:1, Když zbývalo do konce poločasu pár minut dostal se Bartošek znovu do úniku a Liška Kapituloval po čtvrté 4:1. Do druhého poločasu nastoupili hosté s úmyslem něco změnit Hodně se snažili, hráli hodně sympaticky, ale příležitosti měli opět domácí. Jen štěstí stálo při Mladcové při úniku Bartoška, a poté po střele Davida Zlínského V 60. minutě domácí prostřídali, ale šance stále nějaké byli, Bohužel se neujaly. Když už domácí vstřelili pátý gól byl z toho offsaid. Domácí si připsali další jarní vítězství, které musí potěšit. A nyní do dalšího zápasu v Újezdci. Sestava: Pěgřim, Haldiš ( Horák, Škorec), Lipoti, Uhlíř, Skovajsík, Zelinka( Martiš). Kukla (Přecechtěl), Šimoník (Martiš), Zelinka (Zlínský), Sopůšek, Chodura,