Přátelské utkání 22. července 2023 17:00
TJ Sokol Hroznová Lhota 0:6 Spartak Hluk
Sokol Hroznová Lhota - TJ Spartak Hluk 0:6

V sobotu 22.7.2023 hrálo áčko svůj přátelský zápas v Hroznové Lhotě.

Domácí mužstvo patří k předním týmům I.A. třídy Jihomoravského kraje. Od začátku jsme byli lepším mužstvem a už v 10. minutě jsme mohli vést 2:0 po střelách Sopůška do tyče a skvělém zákroku domácího brankáře. Potom se k ohrožení naší branky dostali i domácí, když střelu z trestného kopu brankář Pěgřim jen vyrazil k nohám domácího hráče, ten však přestřelil. Dlužno říci, že to byla poslední nebezpečná akce domácího mužstva. Byli jsme dominantní, což se potvrdilo v 15. minutě, kdy po pěkné akci a přihrávce Sopůška, šel Bartošek sám na domácího brankáře a nedal mu šanci. 0:1. Když jsme ve 30. minutě jsme kopali roh, tak se balon odrážel od domácích hráčů, až to utnul Bartošek a bylo to 0:2. Přišla 40. minuta a po akci Zelinky Chodura zvýšil na 0:3. Domácí se s naší hrou nevěděli rady. Nedostávali se do blízkosti naší branky, naopak náš každý útok zaváněl brankou. Když po akci Zelinky udeřil znovu Bartošek, tak se šlo do kabin za stavu 0:4. Pro domácí vůbec nelichotivý výsledek. Do druhého poločasu nastoupili Zlínský a Martiš Roman, odešli Škorec a Skovajsík.Hra se však nezměnila, my jsme měli navrch, domácí se trápili. Když v 65. minutě dal svůj čtvrtý gól Barošek, tak byli domácí na ručník 0:5. To věak ještě nebylo všechno. V 75. minutě mohl dát Sopůšek gól, nepodařilo se však, šel dál za balonem, přihrál mladíkovi Davidovi Zlínskému a ten se nemýlil. 0:6. Konfrontace mezi I.A. třídami jsně vyzněla pro Zlínský kraj. Mužstvo je silné, dobře poskládané, dobře trénované, nemělo by mít z KP nějaký strach. Má i dobré náhradníky a někddy bude pro trenéry rébus koho postavit. Přeji jim šťastnou ruku. Sestava: Pěgřim, Škorec, Uhlíř, Lipoti, Skovajsík, Zelinka, Sopůšek, Chodura, Šimoník, Bartošek, Vaďura.