2 - Pohárové utkání 30. července 2023 17:30
TJ Nedachlebice 0:8 Spartak Hluk
TJ Nedachlebice - TJ Spartak Hluk 0:8

Ve 2. kole poháru hejtmana Zlínského kraje zajíždělo áčko v neděli 30.7.2023 do Nedachlebic.

Samozřejmě jsme byli favorité, ale demolice domácích se nečekala. Od začátku však bylo jasné, že pány na hřišti budou naši hráči. ještě než jsme vstřelili první branku, tak jsme spálili tři super šance. V 11. minutě to už bylo 0:1, to se trefil po přihrávce Dohnala Chodura. Potom jsme sice hru ovládali, ale do nějakých větších šancí jsme se nedostali. Dobývali jsme jen branku Hubáčka. Ve 33. minutě utekl na pravém křídle Vaďura a jeho ideální přihrávku proměnil Dohnal 0:2. Tak skončil poločas. Domácí vyměnili polovinu mužstva z jara, kdy jsme tady vyhráli 7:1. Doufali v lepší výsledek, než na jaře. Bohužel,už v 50. minutě se dostál před Hubáčka Dohnal, byl sražen a pokutový kop proměnil Vaďura.0:3. Potom přišel na hřiště Roman Martiš, dlouho nepobyl, když dostal na pravé straně ideální přihrávku a střelou do opačného rohu zvýšíil na 0:4. To se psala 70. minuta zápasu. V 73. minutě dostal krásný balon před branku Dohnal a Hubáček byl bez šance.0:5. Uplynuly 2. minuty a Bartošek se dostal k míči, využil své rychlosti a skóroval. 0:6. Závěr domácí nezvládali, protože v 84. . minutě dal Vaďura svoji druhou branku a stav se změnil na 0:7. Když  udělali domácí v 87. minutě chybu, míč si sebral Chodura a vytřel vinkl Hubáčkovi branky.0:8. To určitě domácí nečekali. My jsme si mohli nějaký gól nechat i na příští týden do Hrachovce. Tam to bude těžké, hrajeme přece na Valašsku. Sestava: Gašek,Škorec, Uhlíř, Lipoti, Matejka, Zelinka, Codura, Šimoník, Vaďura, Bartošek, Dohnal. Střídali: Martiš Roman, Skovajsík. Scházeli: Pěgřim, Sopůšek (zranění), Kukla, Zlínský( zlomenina ruky)