16. kolo - Mistrovské utkání 1. dubna 2012 15:30
Spartak Hluk 2:2 Mařatice
Remízu brali oba

V úvodu utkání probral juniorku hostující útočník a zazvonil z brejku na Fojtíkovu pravou tyč. Domácí odpověděli do 10.min křížnou střelou Hrdiny a hlavně po centru Bachánka tutovkou Juráska, který placírku z malého vápna otřel jen o tyčku.

I hosté byli dál aktivní a po jejich kombinaci z 18.min zblokoval první střelu ještě Šimčík, ale následnou dorážku Mařáka ztečovala domácí obrana mimo dosah Fojtíka - 0:1. I přes střelecké pokusy juniorky byly hosté s větrem v zádech vesměs lepší a 41.min zavál vítr Mařákův centr z rohu až do branky.

Po přestávce se vítr otočil a téměř i skóre. Nejdřív v 49.min Juráskovo sklepnutí na Zdeňka Tinku střelou gólmana nepřekonal, ale o minutu už hlavou po rohu už ano – 1:2.

O další 2 minuty zblokoval hostující obránce střelu domácích jen rukou a penaltu proměnil Zdeněk Horák - 2:2.

Domácí mohli v závěru dokonat obrat, ale Jurásek v záklonu hlavičkoval nad. Už v nastavení agilní věkem dorostenec Mařák orazítkoval tyč a oba týmy se musely spokojit s bodem.