24. kolo - Mistrovské utkání 27. května 2012 16:30
Polešovice 1:2 Spartak Hluk
Víno jim chutnalo

Do střediska pěstování dobrého vína odjela ,,juniorka" odčinit domácí nečekanou bodovou ztrátu s Drslavicemi (0:0 pozn.autora).

Obě mužstva,ale nabídla pouze průměrný fotbal a tak se diváci moc nebavili. Jako první zahrozili ,,vinaři",ale tvrdou střelu Březiny vytěsnil Kovařík na roh.Hosté kontrovali v 16´ Mirošem,ale domácí brankář byl rovněž na místě. Gólovou sitauci domácích měl na kopačce opět Březina,ale opět Kovařík bravurním zákrokem zachránil.

Drujá půle začala gólovou akcí Hlučanů,kdy hbitý Konečný v 47´naservíroval míč Hlaváčkovi (rodák z Polešovic pozn aut.) a ten se nemýlil (0:1). O 10 minut později se trefil Janča,jehož gól však musel hlavní rozhodčí konzultovat s asistentem (0:2).Polešovičtí se nevzdávali a Janíkem v 61´snížili,který se trefil ,,Angličanem" přesně do sítě.Do konce utkání žádných vyložených příležitostí nebylo a tak hosté odvážejí cenné vítězství.