Přátelské utkání 17. března 2012 10:30
Babice 0:2 Spartak Hluk
Juniorka v Babicích vítězná

Krásné jarní počasí přivábilo do hlediště v Babicích na přátelské utkání solidní počet diváků. V prvním poločase viděli sice balón víc na kopačkách hostujícího Spartaku, ale domácí byli nebezpečnější. Udeřit mohli po rohu, kdy domácí stoper hlavičkoval nad. Ještě hůř mohlo být o chvilku později, ale gólman Kovařík zhypnotizoval osamoceného útočníka Babic a ten mu míč poslušně odevzdal. Spartak trpěl na nepřesnost před brankou a ani dalekonosný pokus Honzy Machaly ani nepřesné zpracování Ondry Bachánka ke gólu nevedlo. Do druhého poločasu faktický nastoupilo jenom jedno mužstvo. Hosté převzali iniciativu a domácí se krom pár rohů nezmohli na odpor. Po několika šancích ofenzivní trojice Bachánek-Mikeska-Zdeněk Horák, ukázkově zapresoval posledně jmenovaný, vystihl stoperské dvojici rozehrávku a zpoza vápna připomněl gólmanovi Babic, kde má po zimě šibenici – 1:0 pro hosty. Při druhém gólu hostí zařadil na vyšší rychlost agilní Express Šinex alias Petr Šimčík a po průniku po pravé straně překvapil gólmana místo přihrávky pod sebe střelou na bližší tyč. Další štika českých železnic střídající Express Leo další gól nepřidal, obrana Spartaku udržela čisté konto a odváží si výhru 2:0.