1. kolo - Mistrovské utkání 7. srpna 2011 17:00
Nezdenice 0:2 Spartak Hluk
Na úvod vítězství.
V úvodu první půle si uzemní převahu vytvořili Hlučané, ale díky nepřesnostem se do šancí prakticky nedostali. To domácí zahrozili hned z první pořádné akce. Hostující gólman Kovařík fauloval domácího útočníka a kopala se penalta. Změnu skóre však nepřinesla, když Kovařík své předchozí zaváhání napravil a domácího exekutora vychytal. Ve zbytku první půle pak střídavě chybovaly obě obranné řady a pustily útočníky do několika slibných šancí, ale ani na jedné straně se nenašel žádný střelec a tak poločas skončil 0:0.

Ve druhé půli se hra hostů urovnala, což přineslo kýžený efekt v podobě šancí i gólů. Nejprve domácího gólmana propálil Machala a později, ze své 4. šance skóroval Miroš. Dvougólové vedení hosté pozorně bránili a naopak mohli vedení několikrát navýšit z rychlých brejků. Jenže hlavně Mirošovi svazoval nohy (po)hodový višňák a Loutocký napoprvé trefil tyč a z dorážky nohy padajícího gólmana.