7. kolo - Mistrovské utkání 23. září 2012 15:30
Spartak Hluk 2:3 TJ Vlčnov
Nájezdnící ukořistili výhru

V derby dvou regionálních sousedů,kteří jsou známí především tradiční ,,Jízdou králů" se hosté, v jejichž sestavě nastoupilo několik zkušencýh hráčů (Hlahůlek,Bída,Kameník či z Hluku hostující Miroš alias Piškot) se ujali rychle vedení,kdy volný přímý kop usměrnil do sítě hlavou Honza Kameník.Hlučany tento moment nezlomil a o pár minut později srovnali hlavou dlouhánem Zalubilem.Domácí vzápětí skóre otočili,když se prosadil sváteční střelec Klabačka. Zkušení hosté ovšem nenechali domácí dlouho ve vedení a po pěkné kombinační akci srovnali opět Kameníkem na 2:2. Vše podstatné v zápase se událo do přestávky, kdy hosté strhli vedení na svoji stranu po přísném PK,který opět proměnil Kameník.

Do druhé půle vrhli domácí všechny síly do útoku a snažili se o vyrovnání. Blízko k němu měl opět Zalubil,avšak jeho pěknou hlavičku brankář vytěsnil na roh. Pak dostali domácí výhodu PK,ale O.Machala branku netrefil. Pak se již hosté snažili výsledek bránit a vyrážet do rychlých protiútoků,ale domácí obrana byla na místě. Vlčnov si tak odvezl těsnou výhru.