Zápasy
6. kolo - Mistrovské utkání 11. září 2011 16:30
Spartak Hluk 4:1 Košíky
V klidu dokráčeli k výhře.
Nádherné nedělní,letní odpoledne bylo svědkem pohodové výhry hlucké zálohy,které však mohlo být i vyšší když ještě další šance neproměnili.

Začátek zápasu začali domácí náporem a téměř přišpendlili hosty na jejich půlce.Nejprve se o zdolání soupeřovi svatyně pokoušel Tinka, ale mířil vedle. Pak tentýž hráč hlavou o zem tzv. 'koníkem' rovněž nemířil přesně. Hosté podnikali sporadické útoky,ale přímo ohrozit brankáře nedokázali. Domácí se prosadili až v 30´,kdy po pěkné kombinaci Miroše s O.Machalou posledně jmenovaný tvrdě vystřelil,brankář střelu jen vyrazil před sebe a dobře postavený Hrdina vrátil míč do sítě (1:0). V 33´přišel další gólový moment,kdy dostal pěkně míč do strany O.Machala a podél vybíhajícího brankáře skóroval (2:0). Hosté mohli snížit vzápětí,ale velkou šanci Uherky Kovářík lapil ala Petr Čech.

Druhá půlka začala taky plně v režii Spartaku a v 49´ se domácí radovali potřetí,kdy přetažený centr Bachánka alias Óďi trefil z první agilní Janča a odrazem o zem zapadl do horního růžku branky (3:0). Druhou branku v utkání mohl přidat opět Janča,ale střela šla těsně vedle. Od tohoto okamžiku domácí zcela převzali otěže utkání do svých rukou a nechtěli připustit drama.Hosté však nerezignovali a snažili se vsítit kontaktní gól. Nejprve měl dobrou příležitost Přílučík, ale Kovářík byl opět na místě. Debakl hostů završil v 74´Miroš,který dorazil do prázdné branky vyražený míč od brankáře Ondrucha (4:0). Čestný úspěch hostí zaznamenal v 88´Uherka (4:1).

Domácí
Jméno Branka Žlutá karta Červená karta Střídání
Filip Kovařík - - - -
Jaroslav Klabačka - - - -
Robin Chytil - - - -
Ondřej Machala 33. - - -
Zdeněk Tinka - - - -
Petr Janča 49. - - -
Ondřej Žajdlík - - - -
Ondřej Bachánek - - - -
Igor Hrdina 30. - - -
Hosté
Branka 88. Uherka