17. kolo - Mistrovské utkání 1. května 2013 16:00
TJ Nezdenice 4:2 Spartak Hluk
TJ Nezdenice-TJ Spartak Hluk B 4:2

Ve středeční dohrávce zajížděla hlucká rezerva do Nezdenic. V základní jedenáctce se objevilo hned několik nových tváří - trenér Vlastimil Marek, blanický rytíř Marek Chytil a navrátilec z hostování David Šuránek. V první půli to však na hře Hlučanů nebylo vůbec znát. Hned v 1. minutě spálil obrovskou šanci Šuránek, když z malého vápna nastřelil pouze domácího gólmana. Ve 20. minutě rozehrával nezdenický Kukuča trestný kop z 30 metrů a jeho prudkou střelu zastavila až síť - 1:0. Pět minut na to se k odraženému míči dostal Bachánek a prostřelil vše, co mu stálo v cestě 1:1. Před poločasem měl ještě obrovskou šanci hostující Straka, ale jeho střelu z rohu malého vápna opět vychytal domácí gólman. I ve druhé půli si první šanci připravili hosté, ale Bachánek svůj samostatný nájezd neproměnil. Trest přišel v zápětí. Znovu to byl Kukuča, který zpoza vápna tvrdě vypálil, gólman Kovařík toho moc neviděl a střela prošla pod jeho tělem až do sítě 2:1. Chvilku nato navíc Chytil nešťastně tečoval další střelu domácích a bylo to 3:1. Naději vykřesal v 75. minutě po závaru před brankou domácích Gál, ale poslední slovo měli opět domácí. Na konečných 4:2 upravil Adámek.