20. kolo - Mistrovské utkání 21. dubna 2013 16:00
TJ Vlčnov 4:3 Spartak Hluk
TJ Vlčnov-TJ Spartak Hluk B 4:3
V dalším kole zajížděla juniorka do sousedního Vlčnova a utkání bylo od začátku vedeno v dobrém tempu, ale již v 8´se domácí ujali vedení, kdy po faulu na Bídu proměnil pokutový kop J.Kameník 1:0. Hlučané odpověděli ještě do přestávky, kdy se prosadil Bachánek - 1:1. O minutu později strhl vedení na stranu Spartakovců Jurásek - 1:2 a tak skončil poločas. Srovnání domácích přišlo krátce po začátku II.půle v podání Kameníka 2:2 a výsledkový obrat předvedl tentýž hráč na 3:2. Srovnání však zajistil opět Jurásek - 3:3. Rozhodnutí přišlo v samotném závěru zápasu, kdy ve skrumáži svým čtvrtým gólem zajistil domácím tři body opět Kameník 4:3. Pro hosty je výsledek až příliš krutý,dřeli,bojovali a remíza by byla asi spravedlivější.