Zápasy
25. kolo - Mistrovské utkání 25. května 2013 16:30
Spartak Hluk 5:1 1.FC Polešovice
TJ Spartak Hluk B-1.FC Polešovice 5:1

Domácí začali aktivně a měli míč častěji na svých kopačkách, ale dlouho se nemohli prosadit. Až po půlhodině hry se odhodlal k sólu fluktuant z A. týmu Zlínský, vystřelil a vyraženou střelu od brankáře dorazil mladíček Hrdina (1:0). Ovšem domácí o dvě minuty bylo srovnáno, kdy se trefil přesně k tyči Březina (1:1). Domácí tento moment nakopl a snažili se strhnout vedení na svoji stranu. To se povedlo chvíli před půlí nastávajícímu ženáči Gálovi alias Matonkovi, který dorazil centrovaný míč z boku.

Druhá půle již byla plně v režii domácích, kteří postupně navýšovali skóre. Nejprve se trefil opět Hrdina (3:1), pak dal krásnou branku šajtlí Bachánek (4:1) a účet utkání završil sváteční střelec Klabačka, který dorazil míč po skrumáži před brankou.

Vítězství juniroky bylo zcela zasloužené a aby hosté nakonec neodjeli plně s prázdnou, tak jim budoucí ženich nabalil na cestu ještě půl litra výborné,hlucké slivovice.