5. kolo - Mistrovské utkání 7. září 2014 16:00
Spartak Hluk 4:3 1. FC Slovácko C
TJ Spartak Hluk B - FC Slovácko C 4:3
Hosté posilněni i hráči z U19 začali lépe a hned se ujali vedení v 25´Zemánkem (0:1). V úvodu byli hosté jasně lepší a kdyby vedli tříbrankovým rozdílem tak by se nikdo z přítomných nemohl divit. Obrat přišel v závěru půle, kdy agilní Jurčík další výstavní střelou ( podobnou vstřelil v derby s O.Lhotou pozn. aut.) z 25 m do horního růžku srovnal (1:1). Dokonalý obrat I.půle dokonal hračička Minařík, který střelou z velmi těžkého úhlu stanovil poločasový výsledek na (2:1). Ihned po změně stran domácí přidali třetí branku, kdy se krásně z volného přímého kopu trefil opět Minařík (3:1). Snížení a taky zdramatizování výsledku zajistil v 72´Balaštík,který prostřelil hradbu těl domácích (3:2). Ovšem domácí nadále oplývali gólovým apetitem a dlouhán Jurásek připravil gólovou pozici Hrdinovi a ten hlavou zvýšil na (4:2). Ovšem ani toto ještě nebyl konečný výsledek utkání, neboť v závěru hosté snížili ještě Vaškem na (4:3). Dramatické a gólové utkání se muselo přítomným divákům líbit a výhra udržela juniorku na báječném 2.místě tabulky OP.