Zápasy
2 - Pohárové utkání 31. července 2016 17:00
TJ Kněžpole 3:3 Spartak Hluk
Vítězství na P.K
V neděli 31.8. zajížděla dvojka v rámci poháru do Kněžpole, které bude soupeřem dvojky i v mistrovských zápasech. Sestava úplně jiná než v Huštěnovicích, což svědčí o dostatku hráčů, méně však už o stabilizaci mužstva. Už ve 2. minutě unikl po levém křídle Pavel Kryl a příčnou ranou k tyči překonal domácího brankáře poprve. Když v 10. minutě Sagula nadvakrát překonal domácího brankáře, tak se zdálo, že vítězství bude nadosah. Ve 25. minutě však po zmatcích v naší obraně domácí snížili na 1:2 a v 35. minutě snižovali znovu po nedůrazu v obraně na 2:3. To ještě brankář Gál zachránil několik šancí domácích. Druhý poločas byl už opatrnější. Šancí už tolik nebylo. Ale Sagula v dobré pozici přžestřelil prázdnou branku a domácí střelou z 20m k tyči na kluzkém trávníku vyrovnali. Potom jsme měli několik možností, ta největší byla, když Sagula trefil po úniku tyč a Sabo měl při dorážce málo důrazu. Utkání tak skončilo nerozhodně a rozhodovaly P.K. Naši hráči proměnili čtyři, domácí dvakrát vychytal Gál, takže pátý P.K. jsme už nekopali. Sestava: Gál, Loutocký, Tinka T., Machala J., Abrhám, Athang, Engler (Chytil), Sabo, Kryl, Janča, Sagula.