11. kolo - Mistrovské utkání 16. října 2016 14:30
Spartak Hluk 3:2 TJ Dolní Němčí B
TJ Spartak Hluk B -TJ Dolní Němčí B 3:2

V neděli 16.10. se v Hluku hrálo derby béček. Od začátku byli domácí lepší na míči a vypracovali si i příležitosti. jednu z nich využil  druhý nejstarší hráč na hřišti Aleš Zlínský  nejstarší byl Blaško-ročník 1977), který vstřelil první branku v 18. minutě. I nadále měl zápas svižné tempo, ale do konce poločasu se už nic nezměnilo. 1:0. Ve druhém poločase využil zaváhání hostující obrany opět Aleš Zlínský, který dal druhou branku domácích.2:0. Potom se se dostali do hry i hosté, kteří záhy snížil Světinským na 2:1. V 58. minutě nádhernou střelou z přímého kopu zvýšil Botek na 3:1 a zdálo se, že utkání je rozhodnuto. Domácí prostřídali a hosté přidali, z čehož těžili brankou na 3:2. Branku vstřelil Mahdal. Potom se hosté snažili s utkáním ještě něco udělat, ale domácí si své zasloužené vítězství pohlídali. Sestava: Gál, Loutocký, Dekret, Chytil, Abrhám, Janča, Blaško, Botek, Sabo,Jurásek, Zlínský.