Zápasy
3 - Pohárové utkání 5. března 2022 12:00
Spartak Hluk 2:1 Slavkov
TJ Spartak Hluk B - TJ Slavkov 2:1

V sobotu 5.3.2022 hrála jednička ve Strážnici proti Ratíškovicím. Přestože i s náhradníky jich bylo 13, protože scházeli Tomaštík, který v Hluku hrát nebude, Martiš, Crla a Zlínský, musela se dvojka obejít bez dalších hráčů a musela improvizovat i s dorostenci.

Je obdivuhodné, že i toto mužstvo zvítězilo nad týme I.B třídy a umožnilo tak  Hluku možnost tento turnaj vyhrát. Nepředpokládali jsme, že tento poslední výběr Hluku může uhrát tento výsledek. Tým koučoval Vašek Uhlíř a je vidět, že jeho vedení a schopnost organizovat mužstvo je veliká. Vítězství je o to cennější , že i v tomto improvizovaném složení kluci dokázali zvítězit.Obě branky dal Přema Polách, který však při svých fyzických schopnostech nemůže být kvůli svému zaměstnání stabilním hráčem družstva.

Sestava: Gašek (dorostenec), Polách Martin (dorostenec). Soviš Lukáš ( dorostenec), Kuřina Petr, Šimčík Petr, Polách Přemek, Koníček Adam, (dorostenec), Kužela Aleš, Machala Ondra, Sabo, Dítko. Je potřeba poděkovat těmto hráčům, za skvělou reprezentaci hluckého fotbalu.

Domácí
-
Hosté
-