5 - Pohárové utkání 5. května 2023 17:00
Spartak Hluk 2:0 TJ Bílovice
TJ Spartak Hluk - TJ Bílovice 2:0

V pátek 5.5.2023 v 17.00 hodin se hrálo na výborném terénu hluckéh stadionu semifinále poháru OFS v Uherském Hradišti.. Do Hluku přijel soupeř z OP, TJ Bílovice. Hosté byli sice favorité, ale na hřišti to tak nebylo. Byli dobře rychlostně i technicky vybavení, spoléhali se však hlavně na Sedláře. Ten se však dostál do šance pouze v začátku utkání, jinak Bílovičtí brankáře Gaška moc neohrozili, Domácí béčko nastoupilo kompletní a vypracovalo si více šancí. Střely však jen těsně míjely branku Bílovic. Ať už to byl Blaha, Zalubil nebo Ondra Machala. V 39. minutě byl faulován v pokutovém území, po zpětné přihrávce po rohu, Šorfa a Martin Zalubil svou povedenou střelou nezaváhal. 1:0. Tak skončil i 1. poločas. Ve druhém poločase byli domácí od začátku lepší, vytvořili si nadějné situace, ale míče skončily jen těsně vedle bílovické branky. V 65. minutě byli domácí v další šanci, míč se dostal zpětně k Zalubilovi a ten mazácky trefil. 2:0. Potom už domácí prostřídali, do hry šli dorostenci Zlínský a Matejka, dále pak Sabo a Vozár. Hosté se snažili s výsledkem něco udělat, ale domácí obrana hrála spolehlivě a spolehlivý byl i brankář Gašek. Tímto béčko završilo svůj další úspěch v poháru a utká se s Horním Němčím, které porazilo Bánov 4:1. Sestava: Gašek Adam, Gašek Jakub, Kuřina, Šorfa, Kročil, Blaha, Kryl, Machala Jan, Machala Ondra, Mariš Roman, Zalubil Martin. Blahopřejeme!