Fórum
Chcete získávat veškerou novou komunikaci pomocí emailu? Zadejte je:

Nick:
Text:
Jaké je křestní jméno nejlepšího českého brankáře ... Čech?
1. června 2016 Autor: Tonda
Jožko, pokud já si pamatuji, tak si v Hluku 10 let a za tu dobu jsem na tebe neslyšel špatné slovo.To, že se teď sešly nějaké řeči, to se občas stává. Není to však důvod k tomu, abys byl z toho frustrovaný. Já v hluckém fotbale pracuji s přestávkami přes 30 let. Za tu dobu jsem vyslechl na svoji osobu tolik řečí, že byly důvody se na fotbal vykašlat. Hlucký fotbal mám rád, i když je mně už 70 let. Těším se na každou sobotu a neděli, abych se mohl podívatna přípravky, žáky, dorost a hlavně na jedničku.Je fakt, že poslední zápasy se hrály venku s těžkými soupeři a za nepřízně rozhodčích a za dohledu jejich ochránců delegátů. Tato situace s rozhodčími a delagáty mně mrzí z fotbalu nejvíc. V Osvětimanech jsme dali regulérní branku, bohužel rozhodčí i za podpory delegáta si tuto nesmyslnost obhájil. V Újezdci zase rozhodčí jinak posuzoval zákroky domácích a naše. Kdyby byl takto faulován domácí hráč, jak Dohnal, penálta by byla jistá. Proto je také taková nálada. Věřím, že s Mladcovou se vyhraje a všechno se zase zlepší. Je potřeba v klidu odehrát soutěž, potom si odpočinout, mužstvo něčím doplnit a zase bude dobře. I u Tebe.
1. června 2016 Autor: Fojťa
Tondo, omlouvám se za podrážděnou reakci, ale už mě sere jak mě pořád někdo bere do huby, jednou se vykládá že prodáme zápas ještě s dalšíma, podruhé že simuluju zranění, další chyba která nebyla.... v Hluku už asi stačilo... Samozřejmě že toho že sem píšeš články si vážím.
1. června 2016 Autor: Tonda
Fojťo, už to máš opravené.Příště by to chtělo užívat v chatu slušné výrazy. Pokud se moje články nebudou líbit, tak je psát nebudu.Potom může ten web zrušit.
31. května 2016 Autor: Tonda
Bylo to nepřehledné, chyba to však byla.Jinak se to vidí z tribuny proti slunku a jinak, když je člověk u toho. Zase tak moc nestalo. Jinak to Jožko můžeš psát ty. Píšu tam proto, aby tady něco bylo. Aby ten web byl k něčemu, a ne jenom proto,že ho oddíl kopané má.
31. května 2016 Autor: Fojta
Kdo píše ty články kurva? Mě vypadl balon? že o tom nevím, se aspon zeptám, když na ten fotbal nevidím!!! Nebo tam nepíšu pi....
1 2 3 4 ... 59