V neděli 18.9 hráli žáci svůj třetí mistrák proti favoritovi soutěže Starému Městu. U starších žáků Hluku je nedostatek hráčů ročníku 2002 a 2003, a proto se ani neočekávají vynikající vyýsledky. V neděli k tomi chyběli ještě pro nachlazení brankář Vozár, a nejlepší střelec mužstva Filip Krpal. Ten z rodinných důvodů. Do branky musel jít nejmenší hráč Martin Fruhauf (ročník 2004), a hrát museli i další kluci z ročníků 2004 a 2005. Proti, o více jak hlavu,vyšším klukům soupeře neměli šance, a tak se zrodil výsledek 0:6. V hledišti sledovalo zápas jen minimum nadšenců z Hluku, za to kluky ze Starého Města doprovázeli rodiče, kteří své chlapce přivezli z celého rajónu a okolí Starého Města. Kromě povzbuzování svých fotbalistů, jim po zápase provedli i patřičný servis, v podobě čištění kopaček. Stejná situace byla i mladších žáků, proto i zde byl favorit jasný. Mužstvo Starého Města. Od začátku se hostující hráči lépe pohybovali a vytvořili si mírnou převahu. Domácí však bojovali. Plnili si úkoly, které jim uložil trenér Aleš Zlínský a nezlomil je ani P.K., který Martin Fruhauf chytil. Domácí podnikali nebezpečné útoky a jeden z nich využil po centru Polácha, Alfonso.1:0 Když za chvíli zvýšil Matejka na 2:0, vypadalo to nádějně. Těsně v závěru poločasu hosté střelou pod břevno snížili na 2:1 a úplně v konci poločasu velmi šťastně vyrovnali. Martin Fruhauf chtěl odkopnout míč, bohužel ho netrefil a míč skončil v brance. 2:2. Druhý poločas byl už vyrovnanější. Hrál se velmi dobrý fotbal a domácí se v 55.minutě dostali do vedení brankou Davida Zlínského. 3:2. Když už se zdálo, že si domácí vedení udrží, podnikli hosté poslední útok a střela z pravé strany zapadla do domácí sítě. 3:3. Na P.K pak vyhráli hosté 2:1. Za svůj výkon si kluci zaslouží pochvalu. Soupeř má jiné možnosti výběru kvalitního kádru, a tak je hra i výsledek povzbuzující. Sestava: Fruhauf M., Křiváček, Soviš, Polách, Škorec, Jozefák, Mitáček, Alfonso, Matejka, Zlínský, Koníček, Zámrský, Fruhauf P.

Dvojka hrála doma s Bánovem. I přesto, že měli naši hráči po celý zápas převahu a vytvořili si šance, hostům stačily k bodu dvě vydařené střely. Branky domácích dali Dekrét a Abrahám. Škoda! Sestava: Bachan, Chytil, Dekrét, Botek, Janča, Zlínský, Loutocký (Straka), Athang (Minařík), Abrahám, Jurásek, Blaško.