Dne 2.4. hráli dorostenci mistrák KP v Bojkovicích na velmi horké půdě. Běžela 12. minuta a domácí vedli 2:0. Potom jsme sice snížili, ale branka nebyla uznána pro domnělý ofsajd. Když běžela 32. minuta, tak vystřelil Červinka a domácí brankář jeho míč  jen vyrazil a nejrychlejší byl u míče Petr Kuřina, který snížil na 1:2. Když běžela 42. minuta, kopal přímý kop Petr Baroň přesně na hlavu Petra Kuřiny, jehož hlavička našla kopačku Aleše Kužely, který vymetl šibenici. 2:2. Do druhého poločasu nastoupili naši hráči s vědomím, že mají fotbalovou převahu. Hned na začátku kopal Červinka rohový kop tak přesně, že deziorentovaní domácí obránci si dali vlastní branku.2:3. I nadále měli naši hráči převahu, ale více branek už nestačili vstřelit, i když šance k tomu byly. Nejde dát z každé šance branku, ale vítězství je cenné. Sestava: David, Polách ( Blaha. Pham), Baroň, Prudík, Otrusiník, Ševčík, Machala, Červinka, Kužela (Bukvic), Kuřina, Machala.