Ve čtvrtek 1.6.2017 v 17.hodin hrál dorost doma odložený zápas s S.K. Baťov. Hosté jsou na 3. místě a v kádru měli i hráče, kteří nastupují za A tým v KP Zlínského kraje. (Lorenc, Večeřa, Zikmund a Bršlica.) Naši kluci začali lépe, měli víc času míč na svých kopačkách, a když hostující brankář spolu s obráncem udělali v 17.minutě chybu při malé domů, toho využil velmi šikovně Kuřina, který mezi nohy brankáře dal první branku utkání.1:0. V 31. minutě předvedl nádhernou samostatnou akci Červinka a zvýšil na 2:0. Ve 33. minutě vyšachovali hosté naši obranu a Květák snížil na 2:1. Když v 38. minutě byl vyloučen hostující Tomaštík po dvou velmi nepříjemných faulech za sebou, zdálo se, že vše hraje v náš prospěch. Hosté vystřídali, do hry poslali své jedničkové hráče a v 47. minutě po rychlé akci Ruskem vyrovnali. Naši kluci se nevzdali a bojovali proti 10 odhodlaným bojovníkům z Otrokovic. V 59. minutě po rohovém kopu se velmi šikovně orientoval v pokutovém území hostů Petr Vozár a dal pěknou branku. 3:2. I když se hosté snažili, tak do vyložených situací se už nedostávali, naopak po velmi šikovné kombinaci zakončil Zdeněk Fruhauf do prázdné branky. 4:2. Tímto výsledkem utkání skončilo, pro naše mužstvo je to cenný skalp. Sestava: David, Blaha (Vozár), Baroň, Prudík, Otrusiník, Machala Miroslav, Ševčík  Pham), Červinka, Kužela (Fruhauf), Bukvic, Kuřina.