Archiv článků

Domácí, i když se rozjížděli pomalu tak postupem času získali územní převahu a v zápase dominovali.V utkání se blýskli dvěma brankami Bihári a Zalubil Martin

Zobrazit celý článek.
Do utkání lépe vstoupili domácí, kteří se již v úvodu ujali vedení, když proměnili PK.Do poločasu ještě navýšili skóre a udali tak ráz utkání. Po přestávce již dominoval pouze jeden tým a to domácí, kteří navýšili skóre až na hrozivých 5:0

Domácí juniorka chtěla před svými fanoušky odčinit debakl z minulého kola ze Šumic a začala aktivně. To samé si však řekli i hosté a takl si oba celky vytvořili několik příležitostí, ale v koncovce zklamali.

Druhá půle odstartovala brankou Tinky. Host&eac...

V reginálním derby se jako první ujali vedení hosté po střele Pennera, která prošla za záda Bočka. Domácí se snažili o vyrovnání a to se jim podařilo před poločasem zásluhou Kreisla.

Druhá půle byla ve znamení oboustranně vyrovnan&eac...

Domácí vstřelili krásné branky a udali tak ráz utkání. Hostům nelze vytknout snahu, ale v tomto zápase jim nebylo přáno.