Archiv článků

V dalším domácím duelu chtěli Spartakovci konečně naplno bodovat po nešťastné kontumaci s Bojkovicemi,které doma vysoko přehráli.

Úvod utkání měli domácí hru ve své moci a podnikali nebezpečné výpady do hostující ...

Zobrazit celý článek.

Ve středeční dohrávce zajížděla hlucká rezerva do Nezdenic. V základní jedenáctce se objevilo hned několik nových tváří - trenér Vlastimil Marek, blanický rytíř Marek Chytil a navrátilec z hostování David Šuránek. V prvn&...

V dohrávce 1.jarního kola zajížděli Hlučané na půdu Kvasic, které zatím doma nevyhráli a chtěli tak odčinit výsledkový nezdar. Hosté přijeli zase slabeni o Dohnala,Masaříka a na lavičce začínajícího Zlínského.

Úvod z&aac...

V duelu ohrožených začali lépe hosté, kteří se ujali již v 8´vedení po střele O.Machaly (0:1). Ovšem hostům tento gól paradoxně ublížil a začali hrát domácí. Nejprve si dali hosté do poločasu vlastní branku 1:1 a pak nákop Trlidy překvapil hostujícího brankáře 2:1.

V první půli měli v úvodu více šancí domácí,ale neskórovali. Trest přišel v závěru kdy hosté dvěma branky získali poločasové vedení 0:2.

Druhý poločas začal náporem Spartakovců a v 57´ snížil Bachánek 1:2. V...