Archiv článků

V generálce na jarní boje byl první poločas vyrovnaný až s nástupem do II.půle rozhodli zkušenější domácí o své výhře a posílili si tak určtě sebevědomí před prvním mistrovským zápasem v Kvasicích.

...

Zobrazit celý článek.

S účastníkem I.B třídy sehráli domácí zajímavou a vyrovnanou partii, ovšem ke kýženému vítězství nakonec nedosáhli.

Další kvalitní posilu pro jarní, záchranářské boje získali do svých řad fotbalisté Spartaku Hluk, kdy na půl roční hostování přichází ofenzivní záložník RADEK BIHÁRI, naposledy působící v Kněžpoli.

Na kvalitně obsazeném zimním turnaji na UT ve Veselí n.M obsadili Hlučané krásné druhé místo za vítězem a lídrem KP Boršicemi s celkovým počtem 12 bodů, skórem 20:12 a bilancí 3 výher, 3 remíz a jedné prohry. GRATULUJEME !!!!!!&...

V silně kombinované sestavě hosté vzdorovali jen poločas, ale pak se jejich hra rozsypala a hřiště ovládli domácí, kteří dominovali i v ofenzívě.