V neděli 3.4. 2011 se hrálo u nás v Hluku derby s Ostrožskou Novou Vsí. Každé derby je zajímavé tím, že tady neplatí role favorita. Favoritem mělo být naše mužstvo, ale už v 1. minutě došlo k nedorozumění Dufky a Fojtíka a Máčala mohl dát první gól do naší sítě. Celý poločas byl vyrovnaný, hosté byli rychlejší a přímočařejší. My jsme zbytečně zdržovali hru ve středu pole a tím jsme soupeři dovolili zorganizovat obranu. Do dobré šance se dostal Martin Zalubil, ale na Hájka v brance O. N. Vsi nevyzrál. Přišla 41. minuta a Saša Machala provedl několik kliček v rohu pokutového území a při jedné z nich byl sražen a rozhodčí Bělunek nařídil P.K. Bratr Saše, Janek, však tuto možnost nevyužil, protože brankář Hájek mu jeho poměrně slabou střelu vyrazil. Už ve 20 minutě vystřídal zraněného Hlaváčka Jožka Říha, který se v 65. minutě dopustil druhého nedovoleného zákroku , za což dostál červenou kartu. Objektivně lze říci, že tato druhá žlutá byla ze strany našeho hráče úplně zbytečná a naivní. Dostali jsme se do těžké situace, kterou vyřešil zákrok novoveského Kadaše na Zdenu Botka uprostřed hrací plochy. Byla to také druhá žlutá a tím se počet hráčů na hřišti vyrovnal. Více to prospělo našim hráčům, protože jsme měli více prostoru a toto jsme využili, když  Přemysl Radoch střelou k tyči dal náš první důležitý gól. Hráči z Nové Vsi byli druhý poločas pod naším tlakem a výkon z I. poločasu nezopakovali. Konečnou udělal v tomto zápase Michal Zalubil, který si mazácky počkal, co udělá brankář a pečetil naše vítězství 2:0. Přestože to nebyl fotbal nějaké vysoké kvality od obou mužstev, tak naše mužstvo hlavně za druhý poločas si vítězství zasloužilo a získalo tak 3 cenné body. Sestava: Fojtík, Hlaváček (Říha), Dufka, Zalubil Michal, Machala Jan, Machala Saša, Machala Ondra, Botek, Radoch, Jurásek Štěpán ( Miroš Jan), Zalubil Martin.