V neděli 20.7. 2014 nastoupilo A.mužstvo v silně kombinované sestavě k přátelskému zápasu v Osvětimanech. Osvětimany skoupily hráče od Hodonína, přes Kyjov až na Uherskohradišťsko a mají kvalitní tým. Jaký to má význam, to nevědí ani fanoušci Osvětiman. Naše kombinovaná sestava předváděla v prvních 25. minutách tragický výkon a na ukazateli se objevil stav 5:0. Jak k tomu došlo? Už v první minutě si pohrál s obranou Zýbal a bylo to 1:0. V šesté minutě si dal Bachan velmi kuriózní vlastenec a bylo to 2:0. Potom přišel P. K, který rozhodčí Bartoň z Buchlovic odpískal velmi přísně, dá se říct, že neměl se kopat. Horňák (kdysi hráč Kyjova, Uherského Brodu a Morkovic) zvýšil v 11. minutě na 3:0. V 15. minutě si obrana vybrala další slabou chvilku a Zýbal je znovu vyučil, 4:0.  Teprve potom přišel na hřiště Zdena Horák a obrana hra se zlepšila. Horňák přesto ranou k tyči zvýšil na 5:0. Vypadalo to na velkou ostudu. Potom si vypracoval šanci Dohnal, vzápětí Bihári nastřelil tyč. Měli jsme i další šance, ale zatím co domácí vystřelili, tak dali branku, my jsme už takové štěstí neměli. Ve druhém poločas jsme byli lepší, ale branka nepadla ani po střele Biháriho do břevna ani z dalších velmi dobrých šancí. V 80. minutě vstřelil nádherný gól Minařík a ještě jsme mohli i utkání zkorigovat. Šance na to byly. Naopak domácí po faulu Šimčíka kopali v 90. minutě další  P.K., který už ale neproměnili. Sestava: Bachan, Šimčík, Penner, Machala O., Miroš, Minařík (Horák Z.), Bihári, Masařík, Dohnal, Zlínský, Jurásek. Ve druhém poločase se vrátil na hřiště ještě Minařík a Zlínský s Juráskem. Nutno podotknout,že Hlučanům se utkání vůbec nepovedlo a je nad čím přemýšlet, ale věřme že v mistrovských zápasech bude platit známé ,,težko na cvičišti,lehko na bojišti".