V utkání začali lépe Vlčnovjané, kteří mohli skórovat po 5. minutách. Domácí mladé mužstvo se rozehrávalo velmi pomalu, postupně však získávalo navrch. První branku vstřelil Sagula, který prošel středem hřiště a pěknou ranou k tyči překonal hostujícího brankáře Machalu. Ve 42. minutě pak dal druhou branku domácích Dekret z P.K. Za 2. Minuty se kopala penálta po skluzu Dekreta i proti domácím a Tománek se nemýlil. Do kabin se odcházelo za stavu 2:1. V 51. Minutě Ondra Machala z trestného kopu velmi chytře obstřelil zeď hráčů a zvýšil na 3:1. V 54. minutě pak po úniku z vlastní poloviny vstřelil čtvrtou branku Nguntual Tum Tang. V 62. Minutě se probil do pokutového území domácích Kameník a vstřelil druhou branku hostí a v 70. minutě Ondra Zalubil upravil pátou brankou celkový stav zápasu na 5:2. Potom se hrála už exibice domácího mužstva, které mohlo vstřelit více branek, ale hodně si dávali přednost, aby si mohli gól vstřelit i ostatní hráči, což se nepovedlo. Sestava domácích: Bachan, Vozár, Dekret, Kuřina, Straka, Nguntual Tum Tang ( Athang),  Machala O., Blaško, Zalubil O., Sabo, Sagula. Střídali: Martiš, Bachánek, Fruhauf, Vagai. Hosté z Vlčnova: Machala Libor, Stojspal, Flasar, Gregor, Tománek, Kašpařík, Křapa, Machala Dušan, Kameník, Bartošek a Fibichr. Střídali: Hrbáček, Zemek, Kubal, Polanský, Tomala.