V neděli 24.9. hrálo hlucké béčko doma s Polešovicemi velmi vyrovnaný zápas. V prvním poločase byli domácí lepší a vytvořili si tutovku, kterou Sagula poslal do tyče. Hosté hráli obětavě dirigováni zkušeným Hlahůlkem. Od domácích se čekalo více, protože nutně potřebují body O ty přišly ve druhém poločase, kdy v 82. minutě zahrávali domácí hráči přímý kop, který však ani nepřiletěl do pokutového území hostů, ti naopak z rychlého brejku skórovali Kubišem na konečných 1:0. Mladí domácí hráči si budou muset zvyknout na hru mezi dospělými. Herně na to mají, ale  stále jim něco k úspěchu schází.

Sestava domácích: Fojtík, Otrusiník, Zalubil Martin, Kuřina, Straka, Athang, Blaško, Machala Jan, Machala Miroslav, Sagula ( Bachan), Sabo (Bachánek). Sestava Hostů: Mlčák, Janík, Markytán, Stašek ( Běhavka), Vaculík, Juřena , Kubiš ( Svoboda), Bernatík, Hlahůlek, Hasoň ( Tringela)