V neděli 22.7. 2017 zajíždělo tvořící se áčko do Osvětiman. Ty jsou zase posílené o Šumulikovského, Perůtku ze Slovácka a Sileše z Morkovic. Už příprava na zápas budila respekt. Na straně Osvětiman 17 hráčů, na naší straně 12, většinou mladíků. Z toho bylo brzy poznat, kdo asi bude mít navrch. Naše mužstvo hrálo s respektem, ale zodpovědně. Domácí díky dvojici Šumulikovský, Perůtka ovládali střed hřiště, v útoku byli nebezpeční Zýbal a Salay. Už v 5. minutě jsme však mohli vést 1:0, to když na malém vápně netrefil balon Kročil ( na zkoušku z Uherského Brodu). To domácí ve 13. minutě využili rohový kop, když u zadní tyče stal nepokrytý Salay. 1:0. Ve 20. munutě vyběhl brankář Červinka k šestnátce, ale byl to opět Salay, který ho chytře přehlavičkoval. 2:0 Ve 30. minutě Červinka prohrál na hranici pokutového území tvrdý souboj se Zýbalem, pro něhož nebyl problém do prázdné branky skórovat. 3:0. Při tomto souboji se Červinka zranil a do branky šel Lukáš David. Do konce poločasu se už nic podstatného neudálo. Z naší strany se 2x blýskl pěkným únikem Jaroněk. Ten byl však také 2x tvrdě faulován domácím Fišerem, zvláště druhý faul vypadal na to, že bude muset opustit hřiště. Do druhého poločasu nastoupil ještě na " výpomoc" Martiš, který střídal Konečného ( z Uherského Brodu). V 60. minutě nedal ještě Zýbal P.K. a potom šel už střídat. Tím se otupila útočná činnost domácího mužstva a my jsme začali ukazovat,že umíme také dobře zaútočit. Myslím, že od určité doby jsme byli lepším mužstvem, což se potvrdilo v tom, že v 79. minutě snížil Jaroněk na 3:1 a v 89. minutě potom Kukla na 3:2. A to ještě Dohnal terfil tyčku a Galuška břevno. Je však třeba přiznat, že i domácí trefili tyč a měli některé dobré příležitosti. V 70. minutě ještě střídal Miru Machalu, Bílek (na zkoušku). Sestava: Červinka ( David), Kročil, Horák, Petr ŠImčík, Otrusiník, Konečný (Martiš), Kukla, Dohnal, Galuška, Machala Miroslav, Jaroněk.