V sobotu 10. 8. na hody hrála jednička proti posíleným Kvasicím a vyhrála 4:3, přestože v poločase vedla už 4:1. Potom jsme nedali dvě tutovky a nakonec jsme hájili vítězství zuby, nehty. Branky dali: Dohnal, Bihary z P.K. , Masařík a Zalubil. Sestava: Fojtík, Horák Z., Penner, Machala A., Machala J., Masařík (Šimčík), Botek, Biháry, Zalubil, Dohnal, Zlínský (Jurásek).

V neděli 18. 8. hrála jednička v Nivnici a vyhrála zcela zaslouženě 3:0. Byli jsme lepší ve všech směrech. Góly dali: Zalubil Martin 2x a Penner. Sestava: Fojtík, Horák, Machala A., Penner, Machala J., Bihári (Šimčík), Machala O. (Minařík), Botek, Zalubil M., Zlínský (Masařík), Dohnal

V neděli 25. 8. hrála jednička doma s Újezdcem 1:1. Byl to urputný boj a málo fotbalu. Branku dal Penner. Sestava: Bachan, Horák, Penner, Machala A. Machala J., Biháry, Botek, Machala O., Zalubil, Dohnal, Zlínský (Masařík). Mužstvo hraje pouze na jednoho útočníka, což je doma málo a podle toho i fotbal tak vypadá

V sobotu 31. 8. hrála jednička v O. N. Vsi a prohrála 2:1, gólem v poslední minutě. Za nás se trefil opět Penner z přímého kopu. Sestava: Fojtík, Horák, Penner, Říha, Machala J. Minařík (Jurásek), Masařík (Šimčík), Machala O, Machala A., Biháry, Zalubil

V neděli 8.9 hrála jednička doma s mužstvem Březolup a vyhrála 5:0. Branky: Zalubil Martin 2x, Biháry 2x, Machala A. Sestava: Fojtík, Horák Z., Penner, Říha J., Machala J., Masařík (Šimčík P.), Botek, Machala A. Zalubil, (Minařík), Biháry, Jurásek (Zlínský)

V neděli 15. 9. hrála jednička ve Slušovicích 1:1. Branku dal Botek. Podle průběhu jsme si zasloužili výhru. Sestava: Fojtík, Horák Z., Penner (Zlínský), Říha, Machala J., Masařík, Machala A., Botek, Biháry, Zalubil, Jurásek (Šimčík P.).

V neděli 22. 9. hrálo áčko s Nedachlebicemi a remizovalo po bídném výkonu ve 2. poločase 1:1. Branku dal Dohnal. Sestava: Fojtík, Horák Z., Penner, Říha, Machala J., Biháry, Dohnal, Machala A. (Machala O.), Botek, Zalubil, Jurásek (Masařík).

V neděli 29. 9. hrála jednička na Mladcové 0:0. Rozhodčí Toman ze Strání byl trapný. Přiznali to i domácí. Sestava: Fojtík, Horák Z., Penner, Machala A., Machala J., Biháry, Botek, Machala O., Zalubil. Jurásek, (Masařík), Dohnal.

V neděli 6. 10. se hrálo v Hluku derby s Dolním Němčím. Naši hráči zaslouženě vyhráli 1:0. Branku dal Zalubil. Sestava: Fojtík, Horák Z. (Masařík), Penner, Machala A., Machala J., Biháry, Dohnal, Botek, Machala O. (Říha), Zalubil, Jurásek

V neděli 13. 10. hrálo áčko doma s Ořechovem a vyhrálo 5:0. Branky: Penner, Machala O., Jurásek, Zalubil a Botek. Sestava: Fojtík, Šimčík, Říha (Masařík), Penner, Machala J., Biháry, Botek, Machala O., Machala A., Zalubil, Jurásek (Horák Z.)

V neděli 20. 10. hrálo áčko v Žalkovicích vyhrálo po velké převaze 1:0. Je to už čtvrtý zápas bez obdržené branky.  Branku dal Masařík. Sestava: Fojtík, Horák, Penner, Machala A., Machala J. Masařík, Botek, Machala O., Biháry, Zalubil, Jurásek (Šimčík).

Jednička hrála svůj mistrovský zápas 27. 10. proti Bojkovicím a vyhrála 5:3, když v 15. minutě prohrávala 2:0. Branky: Penner, Zalubil, Biháry, Horák a Botek. Sestava: Fojtík, Horák Z., Penner, Machala A., Machala J., Masařík (Šimčík), Botek, Machala O., Biháry, Zalubil, Jurásek (Tinka Z.)

V pátek 1. 11. hrálo áčko v Otrokovicích při umělém osvětlení v 18.30 a vyhrálo 1:0. Branku dal Biháry. Sestava: Fojtík, Horák, Penner, Machala A., Machala J. Biháry, Masařík, (Zlínský), Botek (Šimčík), Machala O. Zalubil, Jurásek (Bachánek). Botek zraněný, Machala O., vyloučený, a také Biháry bude mít asi trest, prý měl někoho poplivat. Domácí chtěli vyhrát a toto je důsledek. Šefém Baťova je Hrubčík, předseda KFS. Rozhodčí podlehli atmosféře a instruktor je z Otrokovic (Gloser). Teď není s kým hrát

Jednička si uhrála v letošním roce hodně, protože mužstvo se zkonsolidovalo, je zkušené a dobře vedené Václavem Uhlířem. Vedoucím mužstva byl Tomáš Minařík.