V neděli 23. 3. hrála jednička odložený mistrovský zápas ve Kvasicích a vyhrála zaslouženě 3:1. Branky dali: Zalubil 2x, Machala A. Sestava: Fojtík, Horák, Penner, Machala A., Machala J., Masařík (Miroš), Botek, Dohnal, Vinkler, Zalubil, Jurásek (Zlínský). Na hostování přišli dva dorostenci ze Slovácka a to Martiš z Hluku a Vinkler z Hroznové Lhoty, oba ročník 1996

Alešu, to je jaro 2014.

V neděli 30. 3. hrálo naše áčko derby zápas s Nivnicí. Po dobrém výkonu v Kvasicích se očekával celkem klidný zápas, protože umístění v tabulce favorizovalo domácí mužstvo. Když Bihári nádherně trefil už ve 3. minutě a domácí vedli 1:0, tak se zdálo, že domácí hráči zúročí svoji převahu v další gól. To se však nestalo a druhý poločas bojovní hosté velmi kousali a domácím se vůbec nic nedařilo. Vysvobození nastalo až v 85. minutě, kdy po centru mladíčka Masaříka (1994), ještě mladší Tomáš Martiš (1996) se velmi krásně položil do centru Michaela a vstřelil rozhodující branku. Ten kdo si myslel, že to bude jednoduchý zápas, ten se zmýlil, protože v této I. A třídě není lehkého soupeře. Sestava: Fojtík, Horák, Penner, Machala A., Machala J., Bihári, Botek, Dohnal, Zalubil (Martiš), Miroš (Machala O.), Jurásek (Masařík)

V neděli 6. 4. 2014 hrála jednička v Újezdci a vyhrála 3:1. Branky dali: Biháry, Dohnal a Zalubil. Po celý zápas jsme byli lepší a neproměnili jsme další šance. To uznali i domácí diváci. Sestava: Fojtík, Horák, Penner, Machala A., Machala J., Bihári, Dohnal, Machala O., Botek, Zalubil, Jurásek (Masaříkárci, Botek, Dohnal, Zalubil (Martiš), Miroš (Machala O.), Jurásek (Masařík)

V neděli 13. 4. 2014 hrála jednička doma proti O. N. Vsi a prohrála 0:1. Je to druhá porážka v soutěži a znovu od Nové Vsi. Nehráli jsme dobře, stejně jako všechny zápasy doma. Sestava: Fojtík, Horák (Miroš), Penner, Machala A., Machala J. Biháry, Dohnal, Machala O., Zalubil, Masařík (Vinkler), Jurásek (Botek).

Jednička hrála v neděli 20. 4. 2014 v Březolupech a pouze remízovala 1:1. Nehrajeme dobře, ale na takového soupeře bychom měli mít. Vedli jsme 1:0 brankou Biháriho z 41. minutě. Vzápětí měl týž hráč možnost nahrát lépe postavenému spoluhráči, ale volil z úhlu střelu, která trefila domácího brankáře. Když v 70. minutě šli Bihári a Aleš Zlínský sami na brankaře, nezvolil Radek zase správný počin a nepřihrál úplně volnému Alešovi před prázdnou branku a šanci zahodil. To by bylo jasně na 2:0. V 75. minutě špatně zahrál přihrávku dozadu Martin Zalubil a domácí hráč jednou z mála střel za zápas na naši branku, z poloviny hřiště vyrovnal, protože brankář Fojtík podklouzl na mokrém terénu. Potom jsme sice teprve začali bojovat a hrát zodpovědně tak, jak jsme měli hrát od začátku, ale na vítězství jsme už nedosáhli. Je to na zamyšlení. Scházeli sice Botek a Machala O., ale i tak máme mužstvo na lepší výsledek. Sestava: Fojtík, Horák, Penner, Machala A. Machala J., Masařík (Vinkler), Zalubil, Dohnal, Bihári, Martiš, Jurásek (Zlínský).

V neděli 27. 4. 2014 hrálo áčko doma se Slušovicemi a vyhrálo zaslouženě 2:0. Branky: Horák Z., Dohnal. Sestava: Fojtík, Horák, Penner, Machala A., Machala J., Biháry, Dohnal, Botek, Machala O., Zalubil (Kryl), Jurásek (Martiš).

Jednička hrála v neděli 4. 5. 2014 v Nedachlebicích a prohrála 3:2, vlastní vinou a nebývalou střeleckou úspěšností domácích. Všechny jejich branky byly výstavní střely z dálky. Naše branky střelili Dohnal a Biháry. Vyloučen zbytečně Botek za diskuzi s rozhodčím. Sestava: Bachan, Horák, Penner, Machala A., Machala J. (Zlínský), Machala O., Dohnal, Botek, Vinkler (Jurásek), Biháry, Zalubil

V neděli 11. 5. 2014 hrálo první mužstvo mistrovský zápas s Mladcovou a vyhrálo 3:1. Branky dali: Bihári, Dohnal, Zalubil. Sestava: Fojtík, Horák, Penner, Machala A., Machala J. Miroš,(Vinkler) Dohnal, Machala O., Bihári, Zalubil, Zlínský (Jurásek)

Mužstvo hrálo 17.5.  v Dolním Němčí a zaslouženě vyhrálo 5:1. Branky: Zlínský, Dohnal, Machala O., Bihári, Martiš. Sestava: Fojtík, Horák, Penner, Machala A., Machala J., Machala O., Botek (Martiš), Bihári, Zalubil (Šimčík), Zlínský (Miroš), Dohnal

V sobotu 24. 5. hrálo áčko na Ořechově a vyhrálo 2:0 a splnilo tak úkol dovézt body. Branky: Dohnal a Vinkler. Sestava: Fojtík, Horák, Penner, Machala A., Machala J., Miroš (Vinkler), Botek, Machala O., Bihári, Dohnal, Jurásek (Zlínský)

V neděli 1. 6. hrála jednička doma se Žalkovicemi a vyhrála zaslouženě 3:0 a tím si zajistila 1. místo v I. A. třídě skupiny B, Zlínského kraje. Branky dali: Dohnal, Zlínský, Botek. Sestava: Fojtík, Horák, Penner, Machala A., Machala J. (Šimčík P.), Biháry, Botek, Vinkler, Zalubil (Miroš), Zlínský (Martiš), Dohnal.

V neděli 8. 6. hrála jednička a dorost za krásného počasí a na krásném trávníku v Bojkovicích. Jednička vyhrála 4.1. Branky dali: Bihári 2x, Jurásek, Zlínský. Vítězství bylo zcela jednoznačné, i když i domácí měli šance, které vychytal Fojtík. Sestava: Fojtík, Horák Z., Penner (Masařík), Machala A., Šimčík, Bihári, Dohnal, Machala O., Zalubil (Botek), Jurásek (Zlínský), Miroš (Martiš

V sobotu 14. 6. hrálo áčko svůj poslední zápas v letošním ročníku a porazilo SK Baťov 1930 2:1. Branky: Dohnal a Penner z P. K. Nebyl to zvláště pěkný zápas, ale vyhrálo se, a tím se dovršila úspěšná sezóna. Sestava: Fojtík, Šimčík, Horák, Penner, Machala J., Bihári, Botek, Machala O., Miroš (Masařík), Zlínský

Po utkání jedničky se konala velkolepá oslava. Během zápasu bylo pivo zadarmo. Pohár předávál Zdena Kadlček z Dolního Němčí, člen výkonného výboru KFS ve Zlíně. A byla také famózní cesta po Hluku na korbě hasičského auta. Hráči funkcionáři si po zápase oblékli tričko s nápisem „Spartak Hluk –vítěz I.A. třídy skupina B.“ Snad to vydrží i pro příští sezónu.

Konečná tabulka   I.A skupina B

1.  Hluk                   26  18    5    3   61:22    59

2.  Dol.Němčí            26  15    3    8   59:38    48    (3,1)

3.  Kvasice               26  15    3    8   59:41    48   (3,-1)