Dne 6.11. 2021 hrál dorost své odložené utkání na půdě třetího celku soutěže velmi dobrého mužstva Staré Město B. Tentokrát jsme až na Šipku hráli v plné sestvě i se Škorcem v záloze. Je třeba říct, že kluci přistoupili k utkání velmi zodpovědně a velmi důsledně plnili taktiku trenéra Aleše Zlínského. Škorec výborně pokryl posilu pro staroměstský tým Obdržálka, který se prosadil pouze brankou z P.K. Už na vlastní půlce jsme dobře bránili, sice mladý, ale technicky vyspělý a rychlý tým ze Starého Města a nedovolili jejím hráčům ohrožovat Gaška v brance. V 7. minutě zahrával Fruhauf trestný kop ze 20 metrů a trefil roh soupeřovy branky. 0:1. Ve 26. minutě se prosadil individuálně Koníček, který z hranice šestnáctky trefil zase opačný roh domácí branky. 0:2. Ve 41, minutě využil nejlepší náš hráč Matejka chyby v domácí obraně  a zvýšil na 0:3. V poslední minutě  nařídil rozhodčí proti nám velmi přísný P.K, za faul na hranici šestnáctky. Obdržálek proměnil a bylo to 1:3. Hned potom rozhodčí poločas ukončil. Do druhého poločasu jsme vstoupili výtečně, protože v 49. minutě Matejka dorazil míč do domácí svatyně  a stav byl 1:4. Domácí se sice snažili, ale ani Kunovjanek, další posila z prvního týmu, se neprosadil. Domácím ubývaly síly a Gaška v brance za celý poločas vážně neohrozili. My jsme hráli velmi dobře takticky a technicky. s klidem jsme rozehrávali a domácím už nedali žádnou šanci ke skórování. Sestava: Gašek, Sedláček, Soviš, Polách, Fruhauf, Škorec, Matejka, Koníček, Gál, Mitáček, Pančík, Podškubka, Boček David, Tesařík