V neděli 12.3.2023 hrál dorost přátelák smužstvem z Valašska, s Lidéčkem. Naši kluci byli fotbalovější, dobře kombinovali a vytvářeli si i šance. Hosté hrají OP Vsetínska však byli velmi bojovní, urputní v soubojích, ož je typické pro valašský fotbal. Na lavičce pak je koučovali dva trenéři, kteří doslova hecovali kluky k dobrému výkonu. Na nějaké větší šance to však nebylo. V 9. minutě šel do souboje s brankářem David Zlínský, brankář stačil jen vykopnout, ale přímo na nohy Maurimu, který vstřelil první naši branku. 1:0. Proti urputné obraně jsme se těžko dostávali do úplně vyložených šancí, ale některé měli být proměněny. Často byly naše protiútoky zastavovány rozhodčím na pokyn laikem z Lidéčka, což se nám nezdálo vždy přesné. Ve 28. minutě  pak po tvrdé střele vyrazil brankář míč před sebe, kde však číhal Omelka, který se trefil podruhé.2:0. Ve druhém poločase Lidečané vysunuli vysoko obranu, aby nám zamezili kombinace. I přesto jsme si zase vytvořili šance, které jsme však neproměnili. Jen v 75. minutě unikl po levém křídle Omelka, který perfektně přihrál Zlínskému a byla z toho třetí branka.3:0. Utkání to bylo hodně bojovné, hosté si pomáhali  v obranné činnosti hodně rukama, což vzbuzovalo u našich hráčů nevoli, jeikož rozhodčí ne vše pískal. Byla to však kvalitní příprava na první mistráky. Sestava: Gašek,  Frhauf Martin, Škorec, Polách, Podškubka, Havlík, Pančík, Matejka, Mauri, Omelka, Zlínský. Na střídání byl Nemrava Dan a Stašek David. Scházeli: Broňa Mitáček, Koníček, Křiváček, Hrabalík a Soviš Lukáš.