V sobotu 2.9.2023 přijely do Hluku Morkovice. Podle bývalého funkcionáře Jana Bleši je mužstvo oslabeno, protože odešel Pospíšil do Skaštic, zraněni jsou Gejdoš, Oplt a Jablunka. Neočekávali nějaký výsledek, chtěli Hluk potrápit, což se dle výsledku nepovedlo. Od začátku bylo jasné, kdo bude pánem na hřišti. Už v 7. minutě nachytal Šimoník brankáře Jarku na hruškách a stav se měnil. 1:0. V 10. minutě dostal od Chodury pěkný balon Vaďura a bylo to 2:0. Když ve 14. minutě utekl Bartošek, ten zvýšil na 3:0. Ve 26. minutě nachytal na hruškách Jarku Lipoti, který ho z půlky hřiště přehodil. 4:0. Po zpětné přihrávce na hranici pokutového území v 37. minutě Skovajsík pěknou střelou k tyči zvýšil na 5:0. Do poločasu ještě ukázal záda obraně hostů Bartošek a upravil na poločasových 6:0. O přestávce odešli brankář Pěgřim, Vaďura a Skovajsík, přišli Gašek, Zlínský a Lakomý, nový hráč ze Slušovic, ale mateřský oddíl je Zlín. V 52. minutě dostal pěknou přihrávku Zlínský a do prazdné branky zvýšil na 7:0.  V 66. minutě odešli Šimoník a LIpoti, přišli Matejka a Kukla. V 78. minutě se dočkal konečně i Zelinka, který zvýšil na 8:0 a závěrečnou tečku udělal Zlínský v 82. minutě kdy dal svou druhou branku a upravil stav na konečných 9:0. Hodnocení: Dobrý výkon, pěkný výsledek, soupeř se však po 1/4 hodině zhroutil. Nyní je potřeba se připravit na Boršice. Hraje se 8.9.2023 v 16.30 minut. Sestava: Gašek, Škorec, Uhlíř, Lipoti, Skovajsík, Zelinka, Sopůšek, Šimoník, Chodura, Bartošek, Vaďura.

Dopoledne  v 10.00 hodin hrál dorost s Baťovem. Naši mladí kluci, z 90% jsou to kluci ročníku 2007, 2008, na soupeře nestačili a prohráli 0:7. Je to těžká soutěž, kluci musí bojovat a nevzdávat se.