Již v pátek, 8.9.2023, na požádání domácích Boršic, jsme hráli další mistrovské utkání KP.

Domácí si na utkání hodně věřili, protože jejich dosvadní výsledky a výkony jim dodávaly sebevědomí. I na nás vletili zhurta a prvních 5. minut bylo v jejich režii. Potom jsme už přebrali otěže do svých rukou my. Šance Zelinky, Sopůška, Chodury zůstaly nevyužity, domácí si nevytvořili nic. Přišla 35. minuta a Bartošek dostal do běhu pěkný balón od Chodury, obráncům ukázal záda  a přelstil i Popelku v brance. 0:1. To však netrvalo ani minutu. hned z protiútoku vystřelil z hranice velkého vápna Ohnutek, brankář Pěgřim možná proti slunci neviděl, míč ještě zaplaval a  Pěgřimův zákrok skončil v síti. 1:1. Ve 40. minutě byl faulován ve vápně Bartošek, na penáltu se postavil Dohnal, ale Popelka jeho ránu k tyči vyrazil Ještě v 45. minutě jsme dali branku. Ta však nebyla uznána pro faul našeho hráče. Druhý poločas jsme začali dobře. Ve 49. minutě jsme kopali trestný kop, nejlépe se orientoval v pokutovém území Dohal, který hlavou Popellku přehodil.1:2. Byli jsme pořád lepším mužstvem. Dobře jsme kombinovali a stále ohrožovali Popelku v brance. Domácí se snažili, bojovali, ale Pěgřima v brance neohrozili. Když v 60. minutě odcentroval Dohnal před domácí branku, byl tam všudybyl Sopůšek, který hlavou do vinklu nedal Popelkovi šanci.1:3. Tím bylo prakticky o utkání rozhodnuto. Hřebík do rakve Boršičanům zasadil Bartošek, který svou rychlostí předčil domácí obránce a zvýšil na 1:4. Potom se oboustraně vystřídalo a zápas se dohrával. I po vystřídání jsme byli lepším mužstvem a domácí jen díky štěstí a Popelkovi neikasovali další branky. Hodnocení.: Naši hráči předvedli poctivý vkon, podepřený fotbalovostí a vítězství bylo zasloužené, i když mohlo být i vyšší. Za takový výkon patří naším hráčům poděkování.

Sestava: Pěgřim, Lakomý, Uhlíř, Lipoti, Skovajsík (Škorec), Zelinka (Matejka), Šimoník, Chodura (Martiš), Sopůšek, Bartošek, Dohnal (Zlínský).