V sobotu 16.9. 2023 v 15.30 se hrálo v hluku další utkání KP Zlínského kraje. Přijel soupeř velmi těžký. Mužstvo z Luhačovic patří ke stálicím KP aněkolikrát i soutěž vyhrálo. Do divize se jim však nechtělo. Na náš stadion přijeli velmi dobře připraveni. Byl to pro naše mužstvo soupeř těžký, proto je remíza přijatelná. První poločas se hrálo většinou mezi šestnáctkami. Obě mužstva hrála ze zabezpečené obrany a diváci moc šancí neviděli. Hosté byli v prvním poločase o chloupek nebezpečnější. Druhý poločas jsme začali lépe, vytvořili jsme si územní převahu i náznaky nějakých šancí v pokutovém území. Bohužel, scházel moment překvapení a důraz. Hosté si vytvořili jednu šanci, to Červenka hlavou poslal míč vedle branku. Prakticky není o čem psát, góly, koření fotbalu, nepadaly. Obě mužstva hrála opatrné, na Luhačovicích je vidět zkušenost, dobrá technická a i fotbalová schopnost. My jako nováček si této remízy musíme cenit. Získali jsme zatím 16 bodů, což je víc, než se předpokládalo. Sestava: Pěgřim, Kukla, Uhlíř, Lipoti, Skovajsík, Zelinka (Matejka), Sopůšek, Chodura, Šimoník, Bartošek, Dohnal.

V pátek 15.9.2023 vyhrála dvojka v Kněžoli 3:0. Branky: Machala Jan 2x, Vozár. Dopoledne v sobotu 16.9.2023 v 10.00 hodin hrál dorost s Brumovem-Štítnou 0:3. Kluci jsou mladí, nezkušení, potřebovali by se vyhrát se stejně starými vrstevníky. Navíc scházeli Hnilička, Křiváček, Stašek.  Kluci Bočkovi oznámili, že je fotbal už nebaví. Jak složité je sestavit dobrý tým je vidět na tom to, že Brumov se musel spojit se Štítnou, aby mohli konkurovat v KP.