V neděli 24.9.2023 jelo áčko do Štítné nad Vlaří. Prohráli jsme 0:1, V utkání, kdy jsme byli celý zápas lepším týmem. To však někdy ve fotbale bývá, že i lepší prohrává. Od začátku, to bylo 15. minuty bylo utkání vyrovnané, domácí se dostali po centru do pokutového území po propadnutí balonu do šance, ale přestřelili. To však byla jediná v tomto poločase.Od 15. minuty jsme byli lepším mužstvem, ale poměrně malého brankáře domácích jsm,e ohrožovali jen střelami za šestnáctkou. Střely Sopůška, Lipotiho, Zelinky i Bartoška domácí buď zblokovali, nebo šli mimo branku. První poločas dával naději i do druhého. Ten jsme začali impzantně. Kdybychom  do 55. minuty vedli 4:0 , tak by to bylo ideální. Nám však stačila jen jedna branka, která by nás ještě více povbudila, ale tu jsme nemohli dát, i když šance byly 100%. Nejdříve Chodura sám před de Ganem trefil tyčku, už to diváci viděli v síti, ale míč nakonec vyplaval zpět do pole. Potom šel sám Bartošek na brankáře, udělal kličku a z úhlu trefil jen vracejícího brankáře. Potom Bartošek z malého vápna trefil jen domácího obránce. Další šanci měl i Zelinka, ale do sítě se míč ne a ne dostat. Když trefil další tyčku ve vyložené šanci Kukla, míč se opět odrazl do pole, tak to už bylo přes příliš. Domácí diváci žasli nad tím, co jsme neproměnili a v duchu si říkali, že příjde trest. Ten přišel v 77. minutě, kdy po centru do našeho pokutového území, míč trefil hlavu Váni a odtud zaplaval na tyč a do naší sítě. 1:0. Byla to druhá střela na naši branku. Pan bůh nás potrestal za naše neproměněné šance. Domácií se radovali, protože toto vítězství jim spadlo z nebe do klína. Hodnocení: Dobrý výkon, snaha všech hráčů rozhodnout tento zápas, bohužel takový zápas se ve fotbalovém světě občas objeví. Je mně hráčů líto, že dnes se štěstěna obrátila proti ním. Sestava: Pěgřim, Škorec (Zlínský), Uhlíř, LIpoti, Skovajsík, Zelinka, Šimoník, Chodura, Sopůšek, Kukla ( Lakomý, (Bartošek.

V sobotu odpoledne prohráli ve 12.30 hodin dorostenci v Uherském Brodě se zkušeným domácím mužstvem 5:0, po poločase 1:0. Domácí mužstvo složené z celého Uherskobrodského rajonu, ať je to Nivnice, Prakšice, Hradčovice, Uherský Brod, který má 12.000 občanů,  a další dědiny bylo velkým favoritem. Naši mladíci odolávali až do 44. minuty, kdy se trefil Vojta Straňák, který už okusil i III. ligu dospělých. Ve druhém poločase se už větší fyzická zdatnost starších hráčů Brodu projevila a inkasovali jsme ještě 4 branky. Pro kluky je to další zkušenost do jejich fotbalové kariéry.

Odpoledne v 15.30 remízovala dvojka s Huštěnovicemi 2:2. Branky: Martiš P.K., Vozár.