V sobotu 14.1012023 hostilo naše mužstvo soupeře z Nevšové. Je třeba říci, že naši hráči i trenéři měli v hlavách nepodařený zápas z pohárového utkání. Konstatuji, že průběh byl stejný jako v tomto pohárovém zápase. Douhé pauzy při autech, při odkopech brankáře. Diskuze s rozhodčími, neustálé ¨si stěžování na každou věc. Vynikal v tom hlavně brankář Janalík, který také hodně provokoval svými gesty domácí diváky. Utkání jsme začali dobře. Měli jsme několik dobrých útoků, z nichž jsme mohli dát gól- Sopůšek, Zelinka. I hosté však byli v protiútocích nebezpeční. Jednou trefili tyč a několirát zahrozili hlavně při standartkách. Vedení jsme se ujeli ve 30. minutě, kdy Bartošek vybojoval míč v pokutovém území, brankář Janalík však míč vyrazil jenom k dobíhacímu Zelinkovi a stav se změnil na 1:0. Hosté jako vždy protestovali. Podle nich z ofsajdu. Do konce poločasu to byl fotbal mezi pokutovým územím obou mužstev. Hosté mají v mužstvu zkušené hráče, dostat se do jejich obrany bylo velmi těžké. Do druhého poločasu jsme nastoupili  odvážně, ze  standartky jsme po hlavičce našeho hráče nastřelili tyč, další šance hosté zblokovali nebo jen o málo minuly branku. Zdálo se, že utkání skončí skórem 1:0, ale s tím hosté smířeni nebyli. Utkání bylo stále hodně nervózní, probíhaly diskuze mezi hráči, což na výkonnosti nepřidalo. Pak přišla 76. minuta  a po jedné ze standartek, Pěgřim ještě třelu hráče Nevšové vyrazil, ale už nastačil na ránu kapitána Švacha. 1:1. Chtěli jsme dát vítězný gól, ale byla to jsn síla vůle, fotbalovost se vytratila. Závěr byl hodně vyhrocený. Po faulu na Uhlíře, který rozhodčí nepískl, došlo ke strkanici hráčů a trenéři měli co uklidňovat. Nejlepší hráč: Roman Sopůšek. Je vidět, že je pro nás Nevšová svým stylem hry hodně nepříjemný soupeř. Janalík v závěru hodně provokoval domácí  diváky a za nesportovní chování by si zasloužil i žlutou kartu.

Sestava: Pěgřim, Škorec, Uhlíř (Skoavjsík), Lipoti, Lakomý, Zelinka, Sopůšek, Šimoník, Chodura, Bartošek, Dohnal.