V neděli 17.3.2024 hrálo naše áčko na umělé trávě v Kunovicích v 18.00 hodin poslední generální přípravu na mistráky s mužstvem Osvětiman. Osvětimany je mužstvo nabité hráči, kteří prošli nejen akademií ve Slovácku ale i v jiných ligových klubech. Pro naše hráče opravdová prověrka. Od začátku byli Osvětimany více na míči, bylo vidět, že je to mužstvo složené z kvalitních hráčů. První branku jsme však mohli dát my. V 5. minutě Zelinka na levém křídle utekl, míč si však více pokopl a brankář Macháček jeho šanci zlikvidoval. Prosazovali jsme se jen ryclými brejky, které jsme však  nedokončili úspěšně. Ve 22. minutě prohrál Matejka souboj s lukášem Marešem, pro kterého už nebyl problém vstřelit branku. 0:1. Ve 39. minutě jsme měli štěstí, když hlavička útočníka Osvětiman šla těsně vedle. Začátek druhého poločasu byl  pro trenéry  signál k výměně hráčů. Nám odešel Bartošek, přišel Skovajsík, Matejka šel na křídlo, Skovajsík na levou obranu. Hned ve 46 minutě utekl hráč Osvětiman  do této doby dobře hrajícímu Škorcovi, přihrál před branku, kde nezadržitelně skoroval Slouka. 0:2. Hned ve 47 minutě však krásně utekl po pravém křídle Zelinka a pohotový Dohnal snížil na 1:2. Ještě do 55. minuty byla hra ve prospěch Osvětiman, ale od této doby jsme ovládli hru. Příchodem Kukly, který nahradil Uhlíře jsme začali mít převau avytvářeli jsme si šance. Utekl Matejka, přihrál před branku do dobré šance, ale nic z toho nebylo. Potom odešel Matejka apřišel znovu Bartošek. V 75. minutě přišel centr do pokutového území Osvětiman a všudybyl Dohnal srovnal na 2:2.  Hosté odešli fyzicky, což je určitě překvapením, že takto trénovaní hráči nestačli na nás fyzicky. Velkou příležitost měl po akci Kukly Dohnal., který mohl vstřelit hatrick, v poslední minutě šel sám na brankáře Sopůšek, ale nastřelil pouze brankáře. Za druhý poločas jsme zasloužili víězství. Sestava: Pěgřim, Škorec, Uhlíř, Lipoti, Matejka, Zelinka, Šimoník, Sopůšek, Chodura, Bartošek, Dohnal.