V neděli, na Velikonoce, hrálo hlucké áčko dopoledne v 10.15 v Brumově. Od začátku byli více na míči domácí hráči, nějakou šanci si však nevytvořili. Zato my v 18. minutě Zelinka šel sám proti Dubravkovi, bohužel nedal. V 21. minutě Bartošek sám na Dubravku, přestřelil. Ve 30. minutě po rohu Dohnal hlavou do břevna, odsud na lajnu, gól to však nebyl. V 35. minutě znovu Zelinka sám na gólmana a opět nic. Přišel trest v 45. minutě, kdy přišel centr  po naší levé straně a tam u branky číhal Chovanec úplně sám, obránci daleko široko a bylo to 1:0. Poté hned zapískal rozhodčí konec poločasu. Začal druhý poločas  a přišla 48. minuta, kdy takový centr před branku snad vítr stočil k tyči naší branky a bylo to 2:0. To už s námi bylo zle. Když však v 53. minutě Sopůšek křížnou střelou překonal brankáře domácích a snížil tím na 2:1, mysleli jsme si, že nás to nakopne, ale všechny  naše akce před domácím brankářem byly nedůrazné. Domácí byli pohyblivější, rychlejší , důraznější a vypracovali si řadu velkých šancí. Naše obrana se snažila podporovat útok, to se však nedařilo a přicházeli jsme do úzkých. To se nevyplatilo v 86. minutě, kdy Bublák unikl obraně a vsítil třetí branku a bylo po zápase. 3:1. Kdybychom to brali na vyložené šance během celého zápasu, tak by to bylo 6:4 pro domácí. Hodnocení. Nezopakoali jsme výkon z utkání z Hrachovcem, nehráli jsme dobře. Je to pro nás varování, protože s tímto výkonem bychom neuspěli ani v dalších zápasech s těžkými soupeři. V KP. není lehký soupeř. Sestava. Pěgřim, Škorec (Martiš Roman), Uhlíř, Lipoti, Skovajsík (Matejka), Zelinka, šimoník, Chodura, Sopůšek, Bartošek, Dohnal.