V sobotu 13. 4.2024 hrálo hlucké áčko za ideálního počasí na kvalitním trávníku další mistrák s Bystřicí pod Hostýnem. Mužstvo Bystřice bojuje o sestup, přijeli však s přesvědčením, že by nějaký bod mohli udělat. Bohužel jim nevyšel vůbec začátek. V 9. minutě dostal Zelinka do běhu krásný balon a brankář Janalík nestačil zasáhnout. 1.0. Ve 12. minutě zase unikl Bartošek, centroval před branku, kde se tlačil do gólové situace Dohnal, před ním však obránce Krajcar zamířil do sítě a bylo to 2:0. Potom jsme se asi uspokojili s náskokem a hosté se snažili něco s utkáním udělat. Utkání se vyrovnalo, hosté několikrát vystřelili na naši branku, ale tu netrefovali, Pěgřim většinou tyto střely kontroloval. My jsme měli další šance, které jsme neproměnili, což by hosty úplně položilo. Bylo to takové klidné utkání, ani diváci se do nějakého varu nedostali. V 58. Minutě Sopůšek krásně uvolnil Zelinku, a ten Janalíkovi šanci nedal.3:0. Potom jsme měli další šance, jednu z nich měl i Roman Sopůšek, který byl spolu se Zelinkou nejlepším našim  hráčem. Střelecky měl však smůlu. V 79. minutě dostal za obranu míč Bartošek a byl z toho 4 gól. 4:0. A aby toho nebylo dost, tak v 86. minutě po centru Bartoška si hosté dali druhou vlastní branku a tak výsledkem 5:0 skončilo i totoo mistrovské utkání. Hodnocení. Celkem snadné vítězství, které bylo svým způsobem povinné. Příští týden v Morkovicích to bude tvrdý boj. Sestava: Pěgřim, Škorec, Uhlíř, Lipoti, Skovajsík, Zelinka, Chodura, Šimoník, Sopůšek, Bartošek, Dohnal (Martiš Roman). Nehrál zraněný Matejka.

Dopoledne hrál dorost v Brumově s mužstvem Brumov-Štítná a uhrál krásnou remízu 2:2. Branky: Šmíd, Soviš z P.K. hráli tři žáci: Šmíd, Burda, Novák. To velmi potěší! Ráno hráli i žáci s Luhačovicemi. Starší vyhráli 6:1. Branky dali: Skuček 3x, Matuštík, Dinčič, Bezděk. Kluci hráli bez tří nejzkušenějších hráčů, kteří hráli s dorostem v Brumově. Mladší vyhráli 4:2. Branky. Bordia Maksyn 2x, Chupík, Klabačka