V sobotu 20.4.2024 za velmi nevlídného počasí, připomínající podzim jsme dojeli do Morkovic k dalšímu mistrovskému zápasu KP Zlínského kraje. Domácí nás považovali za favority, ale v duchu věřili ve velmi dobrý výsledek. Poslední zápasy tomu nasvědčovaly, hlavně zápas ve Slušovicích, kde vedli 3:0 v poločase, ale odvezli si pouze remízu. Od začátku jsme byli sice více na baloně, ale nějakou šanci jsme si nevytvořili. To domácí využili chyby našeho nejmladšího hráče Vaška Škorce, který stopnul na malém vápně míč pro Knapa, pro kterého už nebyl problém zamést míč do sítě. 1:0. Domácí sice mohli zvýšit, ale to se jim nepovedlo, naopak po přihrávce Zelinky ve 14. Minutě se Jan Dohnal nemýlil a srovnal tak stav na 1:1. V 16. minutě Škorec odcentroval, míč však na malém vápně Sopůšek do sítě nedostal. Když ve 40. minutě Bartošek ve velmi výhodné situaci míč do branky nedostal, skončil poločas smírem. Hned z prvního útoku Bartošek znovu netrefil branku, i když byl ve velmi dobré šanci, tak to se nám vymstilo.  Žourek si vychutnal v 47. minutě naši obranu a domácí zase vedli 2:1. Od této doby jsme převzali iniciativu, domácí se zatáhli a hrozili z protiútoků. Kopali jsme snad 10 rohů, ale nic z toho nebylo. Až v 84. minutě byl roh z pravé strany a Uhlíř zavěsil a vyrovnal stav na 2:2. Domácí se s tím nesmířili a chtěli utkání zvrátit. Velmi bojovný a napínavý zápas spěl ku konci. Rozhodčí nastavil asi 3 minuty, jelikož se zranil obránce Maticz a byl delší dobu ošetřován. Remíza by byla pro domácí velkým úspěchem, ale v poslední minutě jsme zaútočili a obránce Matejka koníčkem do vinklu domácí branky rozhodl a vezeme z horké půdy Morkovic 3 body. Hodnocení: Velká bojovnost a snaha dotáhnout vítězství na naši stranu, negativum je asi zranění Kukly, který po vystřídání Škorce patřil k našim velmi dobrým hráčům a naši hru  velmi oživil. Sestava: Pěgřim, Škorec ( Kukla), Uhlíř, Lipoti, Skovajsík  Matejka), Zelinka, Sopůšek, Šimoník, Chodura, Bartošek, Dohnal. Dopoledne hrál dorost na Baťově  a prohrál 2:3. Branky: Soviš P.K, Slovák. Je to škoda, protože kluci podal velmi zodpovědný výkon a je vidět, že pokud hrjí v optimální sestavě jsou schopni konkurovat  i mužstvům, které patří  na vyšší příčky. Všechno se časem v dobré obrátí, protože i nyní zde hrají ještě žáci. Ti nehráli, byl domluvený termín na 23.4.2024 v 16.00 a 17.30.